Cheers - Hannover

#3 - Comandă Vegetarian Hannover, Germană, Burgeri
Vezi meniul
Meniu complet cu prețuri și poze
Rezervare de masă
Rezervă o masă pentru Cheers

Cheers

Cheers
4.4 / 5 (7348 reviews)

Descriere

Ultimul update: 25.05.2026 de la: Dejah

Meniu cu prețuri

View PDF

Cerere de rezervare pentru Cheers

Recenzii

★ 4.4 / 5 from 7348 reviews
wmcglynn-flower6655
09.01.2021

Eram un grup mare și ne comandasem mesele în avans. Aproape toată lumea a fost servită și am așteptat aproape o oră un curry de legume cu orez. Chelnerul a fost evaziv și iritat când a fost întrebat de ce durează atât de mult un fel de mâncare atât de simplu .... Apoi a sosit ... o lingură de morcovi rasi, castraveți în loc de dovlecei, o bucățică mică de boia de ardei și un flori de broccoli. Probabil că au rămas fără legume și au încercat să scape salata în sos curry ca fel de mâncare vegetariană !!!! Și a avut furia să ceară !!! Am refuzat și am arătat că era salată ... chelnerița a mers cu indignare spunând că atunci nu plătiți și asta a fost! Poți să-l crezi???

fredi-simon
09.01.2021

A fost sfârșitul călătoriei noastre la Hanovra, atmosfera a fost confortabilă și caldă, serviciul a fost relativ rapid și atât de prietenos. Am comandat o pastă vegetariană, un cartof de cuptor și o mâncare de curcan, toate fiind foarte satisfăcătoare și delicioase. Prețurile au fost ... în comparație cu cantitatea de alimente și calitate într-adevăr rezonabile, dar felurile de mâncare din carne ar fi fost perfecte, cu un pic mai multă aromă. A fost o experiență extraordinară și toți am fost de acord să ne întoarcem acolo cât mai curând posibil

cbahringer
09.01.2021

Farfuria pentru doi vine cu calamari, pești, carne, creveți, salată ... este foarte bine servită !! Totul din mâncare este absolut uimitor! Personal excelent care lucrează acolo, toate foarte amabile și politicoase. Mâncare excelentă, servicii excelente și loc confortabil !! Bine recomandat !!

dejah-kiehn
09.01.2021

Acest restaurant a fost situat într-un colț de stradă. Un loc frumos și răcoros. Dar una dintre probleme este legată de modul de servire. Am comandat diferite mese și cină, dar, din păcate, nu am primit felurile de mâncare în același timp și, de asemenea, acest ... restaurant a uitat unul din comenzile oaspeților noștri. Acesta este un punct foarte slab pentru un restaurant, dar ar trebui să menționez că calitatea mâncărurilor, a meselor, în special a mâncărurilor cu friptură la grătar, a fost foarte delicioasă

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: