Cafe Del Sol Hanau

#8 - Vegetarian - Hanau, Cafenele, Mic Dejun
Vezi meniul
Meniu complet cu prețuri și poze
Rezervare de masă
Rezervă o masă pentru Cafe Del Sol Hanau

Cafe Del Sol Hanau

Cafe Del Sol Hanau
3.4 / 5 (29203 reviews)

Descriere

Ultimul update: 15.04.2026 de la: Luca

Cerere de rezervare pentru Cafe Del Sol Hanau

Recenzii

★ 3.4 / 5 from 29203 reviews
neumann-gabi
23.10.2020

Am fost acolo pentru brunch într-o duminică dimineață. Nu am făcut o rezervare. Vă recomand cu tărie să faceți! A fost foarte ocupat între și doar o masă pentru eliberat până la sosirea prietenilor noștri. Trebuie să spun imediat ... că brunch-ul este destul de scump în jur și trebuie să plătiți suplimentar pentru orice băutură, de ex. cafea, de asemenea, și că selecția este limitată, deși este un bufet pe care îl puteți mânca, cred că ar fi putut oferi mai multe fructe și mai multe feluri de mâncare cu ouă diferite. A fost în general ok, deoarece nu facem întotdeauna acest lucru, dar în general nu a fost nimic stelar. Serviciul a fost ok, a fost frumos să ne poată oferi o masă de îndată ce am ajuns, dar altfel a fost destul de hands-off și nimic notabil. Mi-a plăcut foarte mult decorul și cât de mare este restaurantul

bera-rehman
23.10.2020

Am vizitat acest sediu întâmplător în prima mea zi în oraș și am fost foarte mulțumit de structură și decor, mi-a plăcut și meniul și serviciul. Mâncarea a fost gustoasă și cu siguranță voi lua masa acolo ori de câte ori sunt ... în oraș

abdul14
23.10.2020

Mare loc TexMex, îmi amintește de locurile din SUA, deoarece aveți suficient spațiu. Dacă îți plac burgerii sau texmex-ul, trebuie să mergi aici. Foarte prietenos..

tfontaine
23.10.2020

Categoria restaurantelor Alex. A fost o dată pentru brunch și unul pentru cină. Mâncarea este plăcută, iar locul este foarte frecventat în special de persoanele mai tinere. Cu toate acestea, este un pic supraevaluat, având în vedere calitatea alimentelor. Cu toate acestea merită cu siguranță o încercare

maegan-bartoletti
23.10.2020

Mare seara de vara. Iată de ce: Am avut o primă impresie care a fost de fapt rea în legătură cu acest restaurant: am așteptat mult timp băutura și comenzile noastre de mâncare. Când a sosit mâncarea, ni s-a spus că nu pot face unul dintre ... vasele noastre din cauza problemelor din bucătărie. Nu ne-au putut spune mai devreme? Nu ne-ar putea sfătui să luăm altceva? Ei bine, evident că nu. Cu toate acestea, au fost de fapt fair-play, deoarece ne-au propus direct altceva de mâncat și ne-au oferit întreaga cină: mâncare, beri ... Au venit chiar de multe ori să ne propună mai mult ca desert, mai multe băuturi .... în cele din urmă am refuzat. Chiar amabil de la ei. În ceea ce privește mâncarea, am considerat că este în regulă, nu excepțională. Dar atmosfera cafenelei este cu adevărat frumoasă și mai ales de vremea însorită

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: