Recenzii - Sono

#2 - Vegetarian - Hamilton, #9 - Fructe de mare - Hamilton, Japonez

Rezumatul recenziilor

Scor Total
4.5 din 5
Excepţional | 2010 comentarii

A fost Anonym la Sono în:

Când am ajuns, am fost întâmpinați de gazdă, care a fost foarte amabil și prietenos și asta face un început bun, deoarece primirea a fost foarte caldă. Mâncarea este uimitoare. Foarte bine prezentat și bucurați-vă de fiecare înghițitură doar cu un factor WOW. Tipul care ne servește este, de asemenea, un profesionist foarte bun în ceea ce ne privește, ne-a făcut să fim foarte confortabili cu experiența de servire a me... Vezi toate recenziile.

Ce nu-i place lui Anonym la Sono:

Chelnerița mi-a dat mâncarea greșită, deși nu am recunoscut la început. I-am amintit în timp ce eram pe punctul de a pleca și ea nu a spus nimic și nu s-a mai întors la mine. I-am spus apoi recepționerului în timp ce plăteam cecul. Una dintre recepționere s-a dovedit că este managerul a spus că a fost pentru că am indicat meniul greșit când am comandat. Sashimi este rășina pe care am mers la acel restaurant. Cum pot... Vezi toate recenziile.

Imagini încărcate de recenzenți

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Recenzii disponibile doar în EN
Tripadvisor
4.5 ★ din 1491 comentarii
Opentable
4.7 ★ din 439 comentarii
Deliveroo
4.2 ★ din 42 comentarii

Restaurante bine cotate în apropiere de Hamilton