Recenzii - Sono
Rezumatul recenziilor
A fost Anonym la Sono în:
Când am ajuns, am fost întâmpinați de gazdă, care a fost foarte amabil și prietenos și asta face un început bun, deoarece primirea a fost foarte caldă. Mâncarea este uimitoare. Foarte bine prezentat și bucurați-vă de fiecare înghițitură doar cu un factor WOW. Tipul care ne servește este, de asemenea, un profesionist foarte bun în ceea ce ne privește, ne-a făcut să fim foarte confortabili cu experiența de servire a me... Vezi toate recenziile.
Ce nu-i place lui Anonym la Sono:
Chelnerița mi-a dat mâncarea greșită, deși nu am recunoscut la început. I-am amintit în timp ce eram pe punctul de a pleca și ea nu a spus nimic și nu s-a mai întors la mine. I-am spus apoi recepționerului în timp ce plăteam cecul. Una dintre recepționere s-a dovedit că este managerul a spus că a fost pentru că am indicat meniul greșit când am comandat. Sashimi este rășina pe care am mers la acel restaurant. Cum pot... Vezi toate recenziile.
