Recenzii - Osho Ayu-leela
Rezumatul recenziilor
Imagini încărcate de recenzenți
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 21.10.2020
Gătit indian fin la un preț corect. Decorul este un pic retro, dar se potrivește bine cu o ambianță indiană: serviciul a fost minunat, am aflat chiar despre lei în India! Se află pe o cale bătută, dar ușor de ajuns ... cu autobuzul care circulă prin centrul orașului
Acesta este un loc foarte bun în Hamburg pentru a lua un prânz indian autentic. Locația acestui restaurant a fost destul de convenabilă pe Mundsburger Damm printre alte câteva unități comerciale. Exteriorul a fost primitor, în timp ce interiorul a oferit o ambianță destul de frumoasă pentru o masă. Am ... vizitat la prânz și am decis Thali-ul cu pui. Aceasta a venit cu o salată mică, pâine și orez. A fost o masă foarte gustoasă, în special curry. Am avut un Masala Chai pentru a termina masa, care a fost, de asemenea, făcut destul de bine. Prețurile au fost foarte bune, iar serviciul a fost la fel de grozav. Serverul meu a fost foarte politicos, plăcut și eficient pe parcursul întregii mele vizite. În general, acesta este un loc foarte bun de vizitat dacă vă place o masă indiană



