Recenzii - A.mora

Baruri, Ceai, Germană

Rezumatul recenziilor

Scor Total
3.8 din 5
Foarte bine | 1299 comentarii

Imagini încărcate de recenzenți

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Meniu

Ultimul update : 27.03.2021

4.3 ★ din 34 comentarii
wolf-dieter-jager
27.03.2021

Acesta este un restaurant foarte frumos! Într-adevăr relaxant și plăcut. Am comandat un sandwich cu pesto și a fost foarte bun

begue-jacqueline
27.03.2021

Vizionări uimitoare ale Alternului în timp ce stați pe un scaun distractiv de lounge. Ei chiar vă oferă pături, astfel încât să se simtă frumos și confortabil ca tine sunteți acasă ...

lkirac
27.03.2021

Când soarele strălucește, acesta este locul de a fi! Asociații sunt distractivi și relaxați, dar încă se concentrează pe servicii și rămân spontan. Este un pic ..

Yelp
3.8 ★ din 70 comentarii
Tripadvisor
4.0 ★ din 53 comentarii
Opentable
3.9 ★ din 104 comentarii
Facebookpag
4.1 ★ din 947 comentarii
Restaurantinformation
4.1 ★ din 1 comentarii
Restaurantsdb
3.7 ★ din 90 comentarii

Restaurante bine cotate în apropiere de Hamburg