Bine, despre oamenii Bagel din Göttingen: Personal foarte prietenos, servicii bune, zahăr frumos, vedere bună prin fereastra mare cu vedere la .. Bine, despre oamenii Bagel din Göttingen: Personal foarte prietenos, servicii bune, zahăr frumos, vedere bună prin fereastra mare cu vedere la ..