Recenzii - Nico Heirloom Kitchen
Rezumatul recenziilor
A fost صبا الفاخوري la Nico Heirloom Kitchen în:
Am fost plăcut surprinși de serviciile alimentare și de ambianță. Locuim în cartier și ne întrebăm ce ne-a luat atât de mult să ne bucurăm de o masă minunată acolo. Este relaxat, este gustos și, mai ales, serverul nostru a fost un tânăr foarte drăguț. Este un loc minunat când nu poți decide ce simți ca mănâncă, pentru că există un pic din asta și un pic din asta cu un fler italian Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 26.04.2022
Am avut o experiență minunată pe terasă. Mâncarea a fost delicioasă, iar serviciul a fost excelent. Categoric ar veni din nou!
Am fost plăcut surprinși de serviciile alimentare și de ambianță. Locuim în cartier și ne întrebăm ce ne-a luat atât de mult să ne bucurăm de o masă minunată acolo. Este relaxat, este gustos și, mai ales, serverul nostru a fost un tânăr foarte drăguț. Este un loc minunat când nu poți decide ce simți ca mănâncă, pentru că există un pic din asta și un pic din asta cu un fler italian