Recenzii - Wah Wah Gee
Rezumatul recenziilor
Scor Total
4 din 5 Impresionant | 1624 comentarii
A fost Anonym la Wah Wah Gee în:
Serviciul pentru clienți și mâncarea au fost minunate, totuși, tofu bao și rulourile de primăvară au fost cam prea scumpe pentru ceea ce erau. De asemenea, a existat doar o opțiune vegetariană pentru un meniu principal, despre care s-a spus, de asemenea, că este foarte picant, limitând și mai mult ceea ce poți avea. Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Recenzii disponibile doar în ENTripadvisor
3.5 ★ din 311 comentarii
Opentable
4.0 ★ din 1291 comentarii