Recenzii - Malnas
Rezumatul recenziilor
A fost Anonym la Malnas în:
Recomand cu toată încrederea ! Personal amabil, mâncare bună, atmosferă frumoasă ! Preparatele din pește sunt preferatele mele ! Nu trebuie ratat dacă veniți la Galați ! Vezi toate recenziile.
Ce nu-i place lui Anonym la Malnas:
carnea a fost cruda,am comandat pulpe de pui la grătar una a fost facuta, cealaltă nefăcuta. am comandat doar o salată si mi s-a adus 2. când am reclamat am fost priviți de sus. at cerut un vin, n-i s-a dus altul...salata era veche. personalul cu aroganță. preturi prea mari ptr mâncarea servita. Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 17.05.2022
Restaurant cu vechime in oras. chelneri dedicati. diversitatea meniului. calitatea mancarii nu este la fel ca acum 7-8 ani, dar este buna.
Carnea a fost cruda,am comandat pulpe de pui la grătar una a fost facuta, cealaltă nefăcuta. am comandat doar o salată si mi s-a adus 2. când am reclamat am fost priviți de sus. at cerut un vin, n-i s-a dus altul...salata era veche. personalul cu aroganță. preturi prea mari ptr mâncarea servita.
Recomand cu toată încrederea ! Personal amabil, mâncare bună, atmosferă frumoasă ! Preparatele din pește sunt preferatele mele ! Nu trebuie ratat dacă veniți la Galați !
Ultimul update : 12.09.2023
The lemonade doesn’t taste like lemonade! Still the waiter will try to convince you that it is lemonade!
Prima vizită la acest loc și nu cea mai bună experiență din păcate. Am stat doar pentru băuturi, deoarece ospătărea a fost prea neplăcută și nu am vrut să ne stricăm seara plăcută! Am cerut o Cola și tot ce a spus a fost "Pepsi" și apoi a plecat. S-a întors cu o Pepsi fără măcar să întrebe dacă suntem de acord. În plus, nimic din meniu nu era disponibil de mâncare. Presupun că trebuia să mâncăm ce dorea ea, la fel ca și cu băutura! Nu aș recomanda acest loc și aș sugera ca personalul să fie instruit în modul în care să servească clienții.
Priveliște frumoasă a Dunării și mâncare destul de bună. Perfect pentru o întâlnire la cafea sau doar pentru a-ți petrece timpul liber!