Recenzii - Malnas

Internațional, Fructe De Mare, European

Rezumatul recenziilor

Scor Total
3.7 din 5
Foarte bine | 1056 comentarii

A fost Anonym la Malnas în:

Recomand cu toată încrederea ! Personal amabil, mâncare bună, atmosferă frumoasă ! Preparatele din pește sunt preferatele mele ! Nu trebuie ratat dacă veniți la Galați ! Vezi toate recenziile.

Ce nu-i place lui Anonym la Malnas:

carnea a fost cruda,am comandat pulpe de pui la grătar una a fost facuta, cealaltă nefăcuta. am comandat doar o salată si mi s-a adus 2. când am reclamat am fost priviți de sus. at cerut un vin, n-i s-a dus altul...salata era veche. personalul cu aroganță. preturi prea mari ptr mâncarea servita. Vezi toate recenziile.

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Meniu

Ultimul update : 17.05.2022

3.2 ★ din 10 comentarii

Am așteptat 35 min sa vina sa ni se ia comanda, asta după ce au spus ca nu mai au locuri.

Superb, au renovat la interior si mancarea a fost foarte buna.

Restaurant cu vechime in oras. chelneri dedicati. diversitatea meniului. calitatea mancarii nu este la fel ca acum 7-8 ani, dar este buna.

Carnea a fost cruda,am comandat pulpe de pui la grătar una a fost facuta, cealaltă nefăcuta. am comandat doar o salată si mi s-a adus 2. când am reclamat am fost priviți de sus. at cerut un vin, n-i s-a dus altul...salata era veche. personalul cu aroganță. preturi prea mari ptr mâncarea servita.

Recomand cu toată încrederea ! Personal amabil, mâncare bună, atmosferă frumoasă ! Preparatele din pește sunt preferatele mele ! Nu trebuie ratat dacă veniți la Galați !

Top-rated

Ultimul update : 12.09.2023

3.6 ★ din 8 comentarii

The lemonade doesn’t taste like lemonade! Still the waiter will try to convince you that it is lemonade!

Prima vizită la acest loc și nu cea mai bună experiență din păcate. Am stat doar pentru băuturi, deoarece ospătărea a fost prea neplăcută și nu am vrut să ne stricăm seara plăcută! Am cerut o Cola și tot ce a spus a fost "Pepsi" și apoi a plecat. S-a întors cu o Pepsi fără măcar să întrebe dacă suntem de acord. În plus, nimic din meniu nu era disponibil de mâncare. Presupun că trebuia să mâncăm ce dorea ea, la fel ca și cu băutura! Nu aș recomanda acest loc și aș sugera ca personalul să fie instruit în modul în care să servească clienții.

Priveliște frumoasă a Dunării și mâncare destul de bună. Perfect pentru o întâlnire la cafea sau doar pentru a-ți petrece timpul liber!

manu-16
12.09.2023

Cel mai bun loc în care să te duci dacă decizi să ieși afară.

Try beef steak

Foursquare
3.8 ★ din 21 comentarii
Restaurantguru
4.0 ★ din 477 comentarii
Tripadvisor
3.6 ★ din 28 comentarii
Int Restaurants
3.8 ★ din 512 comentarii

FAQ

O a doua opțiune de parcare oferă Malnas, Parcare Hotel Vega, la doar 271 m de restaurant.

Remarcabilele Poze de la Malnas din Galaţi au fost trimise de membrii comunității de pe Meniu. Acestea ilustrează zona de mese la Malnas, designul interior, locația și, fără îndoială, extraordinare Poze cu rafinate gustări de la Malnas.

Restaurante bine cotate în apropiere de Galaţi