Recenzii - Casa Romaneasca
Rezumatul recenziilor
Scor Total
2.8 din 5 Mediu | 14 comentarii
A fost Anonym la Casa Romaneasca în:
Un restaurant minunat cu un serviciu extraordinar, în special din partea celei mai experimentate chelnerițe, domnișoara Alina. Mulțumim pentru serviciul excelent. Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Meniu
Ultimul update : 01.04.2023
3.2 ★ din 14 comentarii
Singurul lucru bun din comanda a fost apa minerală. Coastă și legumele la grătar dezastruoase. Fugiți de mâncarea de-aici.
FAQ
O a doua opțiune de parcare oferă Casa Romaneasca, Parcare, la doar 326 m de restaurant.