Recenzii - Acquarello
Rezumatul recenziilor
A fost Vasilică Costin la Acquarello în:
Restaurant frumos pe o stradă liniștită din Galați, cu o grădină răcoroasă și plină de prospețime. Atmosfera a fost confortabilă și relaxată, cu mese bine spațiate și decorate cu gust. Personalul a fost atent și competenț, puțin mai bruscat uneori, deși servirea între felurile de mâncare a fost un pic mai lentă. Probabil că acest lucru reflectă doar atmosfera relaxată. Mâncarea a fost excelentă, iar fructele de mare... Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 01.04.2023
Evaluare bazată pe multiple vizite. Mancarea a sosit destul de repede. Porțiile sunt suficiente ca mărime și au gust bun. Nimic impresionant de data aceasta, dar nici de ce să mă plâng. Evitați să conduceți până la restaurant. Nu sunt multe locuri de parcare pe această stradă. Aș vizita din nou restaurantul.
Specialitatea bucătarului este cu adevărat bună, în rest calitatea este variabilă. Este un loc frumos și serviciul este bun.
Restaurant frumos pe o stradă liniștită din Galați, cu o grădină răcoroasă și plină de prospețime. Atmosfera a fost confortabilă și relaxată, cu mese bine spațiate și decorate cu gust. Personalul a fost atent și competenț, puțin mai bruscat uneori, deși servirea între felurile de mâncare a fost un pic mai lentă. Probabil că acest lucru reflectă doar atmosfera relaxată. Mâncarea a fost excelentă, iar fructele de mare au fost deosebite. Creveții și caracatița au fost excepționali, iar pizzele au fost generoase. Așa cum se întâmplă cu multe dintre mâncărurile din România, prețurile pentru calitate bună erau foarte mici.
Ultimul update : 22.02.2024
Mâncarea deosebită, servirea impecabilă și atenția la detalii transformă acest restaurant într-un loc în care te întorci cu plăcere de fiecare dată!
Îmi place restaurantul și mâncarea. De fapt, este restaurantul meu preferat. Mulțumesc întregului personal!
Atmosferă extraordinară, mancare foarte buna, servire ireproșabilă! Sunteti minunati!