Recenzii - McDonald's Family s
Rezumatul recenziilor
Ce nu-i place lui Anonym la McDonald's Family s:
În seara asta am fost la McDonald's la Frewville pentru a lua cina. Locul era o mizerie absolută. Toate coșurile erau pline, iar gunoiul cădea din ele pe podea. Mese erau pline de gunoi și mâncare pe tot podeaua. Nimeni nu încerca nici măcar să facă curățenie. Locul nici măcar nu era foarte ocupat. Am așteptat câteva minute pentru masa mea și am renunțat până la urmă și am cerut o rambursare. Mă bucur că am făcut-o,... Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 08.10.2020
În seara asta am fost la McDonald's la Frewville pentru a lua cina. Locul era o mizerie absolută. Toate coșurile erau pline, iar gunoiul cădea din ele pe podea. Mese erau pline de gunoi și mâncare pe tot podeaua. Nimeni nu încerca nici măcar să facă curățenie. Locul nici măcar nu era foarte ocupat. Am așteptat câteva minute pentru masa mea și am renunțat până la urmă și am cerut o rambursare. Mă bucur că am făcut-o, deoarece și bucătăria se revolta. Nu mă voi mai întoarce în acest loc niciodată și le voi spune prietenilor să nu meargă. I-aș da 0 din, dar pare să mă lase