Jays Essen

Mâncare, Internațional, Coreean
Vezi meniul
Meniu complet cu prețuri și poze
Rezervare de masă
Rezervă o masă pentru Jays Essen

Jays Essen

Jays Essen
4.6 / 5 (5580 reviews)

Descriere

Ultimul update: 27.03.2026 de la: Nicolas

Cerere de rezervare pentru Jays Essen

Recenzii

★ 4.6 / 5 from 5580 reviews
bruce15
12.12.2020

Mâncare bună, loc frumos, dar într-adevăr nu prețuri ieftine. În două, un aperitiv, un fel principal, un desert, o garnitură, o sticlă de vin, toate bune peste €. A fi asistat cu măsurile de precauție adecvate

qschneider-1
12.12.2020

Masă fantastică. Din momentul în care am intrat, nu am fi putut fi mai bineveniți. Are o senzație foarte intimă, iar partea din față a managerului casei a fost foarte distractivă și foarte utilă, întrucât a vorbit cu fiecare entuziasm cu adevărat entuziasm. Curând am văzut ... de ce a descris mâncarea cu atâta pasiune, deoarece tot ce am comandat a fost fantastic. Decorul este un amestec de casnic și ciudat și există o atmosferă vibrantă, dar blândă. Nu pot să-l recomand suficient. Mă întorc sigur

cquitzon
12.12.2020

Mâncare uimitoare, atmosferă excelentă și personal prietenos. Nu este un meniu prea mare, dar acesta este întregul punct. Am rezervat o masă în avans. Recomandat

qwasswa
12.12.2020

Am fost la Tatort pentru o cină de Crăciun în familie. Meniul a fost destul de frumos, oferind bucătărie crossover cu adevărat fantezie, combinând ingrediente continentale și asiatice. Din păcate, începătorii noștri nu au ajuns în același timp. E o rușine pentru un astfel de loc. Cu toate acestea, ... mâncarea a fost incredibil de gustoasă și selecția de vinuri foarte bună. Premiile sunt pentru Essen mai degrabă pe partea scumpă. Astfel, este cu adevărat dezamăgitor și nu se potrivește scopului că locul nu oferă opțiunea de plată cu cardul de credit numai cu cardul CE german, așa că fiți foarte atenți. În general, mâncare excelentă, dar calendarul ar putea fi îmbunătățit. Astfel și din cauza momentului nepotrivit cu începătorii, am scăzut punctul

pilgaard-per
12.12.2020

Am mâncat aici de două ori, de ambele ori de o calitate excelentă! Vă primesc cu ulei de măsline, fulgi de sare și pâine de casă. Schimbând întotdeauna meniul unei pagini. Carnea de vită cocată ore întregi a fost fantastică! De asemenea, vinul i se recomandă. Meniul este doar în limba germană, dar ... personalul este foarte amabil și amuzant

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: