Recenzii - Le Raj Academy
Rezumatul recenziilor
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 19.09.2020
Am vrut să încercăm Le Raj la Nescot de ceva timp și suntem atât de bucuroși că am făcut-o. Mâncarea a fost grozavă și cu siguranță ne vom întoarce
Mâncare excelentă. Serviciu foarte prietenos. Foarte rezonabil. Cu siguranță se va întoarce
O masă grozavă la Academia Le Raj. Indian elegant, autentic, cu o alegere foarte bună de legume și garnituri. Chicken Kurma era delicios și Tarka dhal. Serviciul ar fi putut fi un pic îndemnant, dar asta a fost singura mea durere. Raport calitate-preț excelent
Am mai fost aici odată cu prietenii, dar de data aceasta mi-am luat soția și fiul. Când am ajuns, a fost luată o singură altă masă. Serviciul a fost eficient, prietenos, dar discret. Mâncarea a fost excepțional de bună, a ajuns repede. Atmosfera este foarte frumoasă, atât doamna, cât și bărbatul care ne servesc au fost extrem de politicoși și prietenoși, iar soția și fiul meu s-au bucurat din plin de întreaga experiență din toate punctele de vedere. Prețurile sunt foarte rezonabile pentru calitatea mâncării. Excepţional