Bauhaus West - Enmore

#15 - Cafenele - Enmore, #25 - Pizza - Enmore, Asiatic

Bauhaus West

Bauhaus West
4.0 / 5 (145 reviews)

Descriere

Ultimul update: 17.01.2026 de la: Vilma

Recenzii

★ 4 / 5 from 145 reviews
moen-shad
14.08.2017

Soțul meu și cu mine am avut o noapte frumoasă la Bauhaus West vineri noaptea trecută. Ambianța era unică și frumoasă, iar mâncarea era absolut delicioasă. Chiar recomandăm acest loc. Nu fusese niciodată înainte și nu a intrat în stradă. Proprietarii se angajează într-adevăr cu clienții lor - am avut atât de multă distracție cu ei. Dați-i cu siguranță un băiețel!

hassie-lehner
14.08.2017

Noaptea trecută ne-am dat peste acest bar / restaurant incredibil, vizavi de Teatrul Enmore. Am avut "Bento Bento", care a fost absolut yummy. Și total o afacere. Cocktail-urile lor sunt minunate, iar personalul era foarte prietenos. Kevin este o stea!

noel-labadie
14.08.2017

Nu pot evalua acest loc mai mare. Adevărat iubit totul despre Bauhaus W. Personalul era atât de prietenos și ne-a mulțumit pentru că a ales să cină cu ei. Zâmbește în fiecare moment și mereu acolo pentru a vă asigura că suntem fericiți fără a fi deranjați. mancarea. Omg mâncarea. Am luat sugestia în meniu cu privire la numărul de plăci la comandă și când lucrurile au ieșit să ne uităm unul la celălalt și am comentat despre dimensiunile mici. Dar permiteți-mi să vă spun că nu avem nevoie de mai mult decât am comandat. Tot ce am comandat a fost delicios și vreau să spun totul. Carnea de pe umărul mielului și coastele Hunan au căzut de pe os. Cheful este un geniu și creațiile sale de aromă ne-au dus la cer. Din nou, un mare vă mulțumesc lui Chris și întregului personal acolo pentru o masă uimitoare, dar și o noapte uimitoare.

vilma-marvin
14.08.2017

Porții sunt pe partea mică, dar vibrația este tot șoldul și se întâmplă, cu siguranță un loc bun pentru băuturi. Meniul este împărțit în gustări, mese mici și substanțiale, cu o mână de opțiuni vegetariene bune

chibuike-zainab
14.08.2017

Un prieten de Newtown a recomandat acest lucru pentru noi, așa că ne-am aventurat de la est și băiat a fost o noapte grozavă. AWESOME VIBE și FANTASTIC FĂRĂ ALIMENTĂ ȘI BĂUTĂRI ... coastele trebuiau să moară!

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: