Chandellier - Eforie Nord
Chandellier
Descriere
Recenzii
Prețurile sunt mari și porțiile chiar mici. Înțeleg că este situat în centrul orașului, dar numai asta nu justifică situația.
Mancare foarte gustoasa, aratatoare si proaspata, personal amabil si restaurant curat. Preturi ieftine fata de celelalte restaurante din Eforie si tinand cont ca mancarea si serviciile acestui restaurant au fost mult mai bune.
Restaurantul pare un pic formal în comparație cu restaurantele de la carseri și hotel. Mobilierul este destul de întunecat, deci nu foarte atrăgător. Totuși, în timpul serii devreme este plăcut să stai în față și să vezi toți oamenii care se întorc de la plajă!
Prețul a fost mult prea mare pentru mâncarea servită. Nu spun că nu a fost bună, dar a fost același preț ca la un restaurant din București, în timp ce ne aflăm încă în Eforie Nord. Ceea ce mi-a plăcut foarte mult a fost personalul, care ne-a tratat foarte frumos.

