Il Pasticcio - Edmonton

Restaurante, Italian, Cafea
Vezi meniul
Meniu complet cu prețuri și poze
Rezervare de masă
Rezervă o masă pentru Il Pasticcio

Il Pasticcio

Il Pasticcio
4.0 / 5 (157 reviews)

Descriere

Ultimul update: 16.04.2026 de la: Emilia

Cerere de rezervare pentru Il Pasticcio

Solicită rezervarea acum

Recenzii

★ 4 / 5 from 157 reviews
modesto-rath
01.12.2020

Prima noastră vizită la acest restaurant și ne vom întoarce cu siguranță. Serviciu excelent, mâncare foarte bună, cu o varietate plăcută în meniu, atmosferă plăcută și ambianță. Scoicile au fost excepțional de bune și cu siguranță o porție suficient de mare pentru a le împărți ca aperitiv este o masă pentru o persoană. Mi-a plăcut totul

meggie45
01.12.2020

Am mai fost aici și a fost atât de bine. De aceea am rezervat o rezervare pentru Revelion. Ei bine, a coborât foarte repede. Mâncarea a ieșit în deșeuri min. de la comanda. Nimic ca încercarea de a avea cea mai mare cotitură din oraș. Mâncarea era caldă, nu fierbinte. Pastele pe care le aveam erau pre-făcute. Ai putea spune. Fără sos și tăițele erau lipite. Nu era comestibil. Întâlnirea mea a avut chiftele. Chifteluțele în sine erau ok, dar brocoli cu care venea aveau atât de mult usturoi pe el, iarăși nu erau comestibili. Niciodată nu mă voi mai întoarce acolo

bsenger-beach6273
01.12.2020

Mâncare uimitoare, atmosferă excelentă și personal foarte profesionist. Cu siguranță unul dintre cele mai bune locuri italiene din Edmonton

asteuber-1
01.12.2020

Cea mai proastă chelneriță vreodată, dezorganizată, nu atentă, ne-a uitat vinul aproape min. Muzica era atât de tare încât nu ne puteam auzi nici după ce am cerut de mai multe ori să o refuzăm. Mă simt ca un bucătar noi ... mâncarea nu este atât de bună pe cât este de obicei. Mese atât de aproape încât, atunci când omul din spatele meu s-a aplecat pe spate ... m-a lovit în cap

lindgren-asa
01.12.2020

Cel mai prost serviciu pe care l-am experimentat. Rău de la început până la sfârșit și la sfârșitul nopților, proprietarul a început muzica pentru a putea dansa alături de patroni. Nici nu-mi auzeam soțul vorbind așa cum îmi spunea el la ureche

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: