Shark Bites Toast - East Victoria Park
Shark Bites Toast
Descriere
Recenzii
Bun a fost rece și nu a arătat ca anunțat. Bunul nu a fost un brioche ca fiind anunțat și a fost un Bun regulat Coles Burger și, de asemenea, Lorkul a fost sufocat în sosul de grătar, care a fost o mizerie. Deși chipsuri decente
Sa bucurat de atmosfera luminoasă și prietenoasă. Copilul meu sa bucurat de jucând pe animalele colorate din fibră de sticlă din colțul copiilor. Ne-a plăcut opțiunile de meniu, că este un fel de stil asiatic întâlnește Diner american. Soțul avea puiul și vafele cu chipsuri crocante, în timp ce aveam carne de pui prăjită cu toast francez, ouă amestecată și bacon. Am încercat, de asemenea, una dintre băuturile de bomboane. Toppingul de bomboane este masiv! Am fost surprinși că vafele au ieșit clar, dar copilul nostru le-a iubit. Puiul prăjit este delicios, amintește de puiul karaage în aromă și textura. Locul minunat pentru o masă de familie. Personalul era prietenos și util, mai ales când copilul nostru a bătut o băutură și a făcut o mizerie uriașă. Nu au făcut o mare afacere despre asta, care era atât de bună de ei.
Bună, am venit luni, 12 iunie și mi-am adus prietenii de peste mări, dar a fost închis. A fost foarte dezamăgit cum am vrut să-mi arăt prietenilor cât de frumos a fost deco și cât de frumos este mâncarea. Ar fi grozav dacă ar fi fost o notificare, așa că nu trebuia să călătoresc tot drumul de la Freo doar pentru a fi dezamăgit.
Am mers acolo pentru prima dată în seara asta pentru o cină rapidă. Gustul general al alimentelor a fost destul de bun. Am comandat setul de tăiere de porc și SIS a ordonat orezul de pui de 3 cani. Am gustat într-adevăr flavourful. Mi-a plăcut puiul prăjit care a fost inclus în setul meu, toastul francez, deși a fost un pic dens și greu de muscat. SIS mi-a iubit și masa. În afară de faptul că am încercat banana și boabe de boabe, care era foarte bună. Smoothia mango, deși a gustat mai artificială. Alimentație generală bună.
Mai multe informații
QR-Code pentru meniu

