Un loc foarte primitor, cu niște oameni deosebiți. Atmosfera și mâncarea au fost excepționale. Gazdele au fost foarte primitoare, iar noi ne-am simțit ca într-o... Un loc foarte primitor, cu niște oameni deosebiți. Atmosfera și mâncarea au fost excepționale. Gazdele au fost foarte primitoare, iar noi ne-am simțit ca într-o familie, așa cum nu ni s-a mai întâmplat de mult timp. Sincer, îmi pare rău că a fost prea scurt.