Rezervare - Riva
Cerere de rezervare pentru Riva
Vă rugăm să rețineți: Meniu va transmite cererea dumneavoastră de rezervare doar către Riva. Aceasta nu reprezintă o rezervare confirmată . Veți primi o confirmare din partea managerului restaurantului pe adresa dvs. de e-mail.
sau autentifică-te cu
Ex. Nevoi speciale etc.
Riva probabil nu vede cererea dumneavoastră de rezervare
Riva a primit, cel mai probabil, cererea dumneavoastră de rezervare, dar a răspuns rar în trecut. Pentru a fi în siguranță, vă rugăm să sunați la +492112095050, +4921191315470 și să întrebați dacă au primit cererea dvs. de rezervare de la Meniu. În acest fel, veți ajuta și alte persoane, care vor putea astfel să facă rezervări cu ușurință prin intermediul formularului nostru în viitor. Vă mulțumim pentru ajutor!
Riva
Recenzii
Ne-am schimbat rezervarea cu câteva ore înainte ca numărul de rezervări inițiale să crească. Deci, ne-am așteptat că acest lucru va cauza dificultăți. Cu toate acestea, ni s-a spus că este ok. Am ajuns la timp și am așteptat câteva minute să fim așezați. Apoi am fost așezați la o masă cu persoane Ni s-a spus că toată lumea trebuie să mănânce un fel de mâncare completă și avem doar câteva minute pentru a ne decide, deoarece bucătăria se va închide în curând. Atenție, farfuriile nu s-ar fi încadrat în masă !!! Chelnerul era foarte nepoliticos și nu era deloc orientat spre servicii. Nu ne așteptam la mare lucru și chiar am fost dispuși să mâncăm, dar felul în care ne-au tratat ne-a făcut să ne răzgândim. Am părăsit locul imediat și am mers într-un loc aproape de rocca. Cea mai bună decizie pe care am luat-o în această zi
Cina de afaceri la Riva într-o noapte rece, iar restaurantul a fost foarte ocupat, frumos și cald. Meniul are o mulțime de opțiuni diferite. Am început cu usturoi creveți creveți. Au fost mici, dar într-un sos frumos, cu niște pâine și un început bun ... la masă. Aleg pastele cu sfaturi de vită. A fost o servire mare prea mult. Sosul a fost gustos, iar carnea de vită a fost bună. Aș fi preferat mai puține paste și ceva mai mult din sacue. În general, a fost o masă frumoasă, dar nimic remarcabil. Serviciul a fost prietenos, dar puțin lent, deoarece erau foarte ocupați



