Recenzii - Nolita

Italian, Mediterranean, Baruri

Rezumatul recenziilor

Scor Total
3.8 din 5
Foarte bine | 15749 comentarii

A fost Eileen Scott la Nolita în:

Am dus-o pe mama la restaurantul Două Surori pentru ziua ei de naștere duminică trecută. Am fost imediat întâmpinați și informați despre opțiunile de tip brunch (adică bufet față de specialități pentru brunch și alte ajustări, cum ar fi slănină de curcan în loc de carne de porc). Cred că acesta este un loc minunat pentru un brunch relaxat și cu siguranță pentru o întâlnire mamă-fiică. Ne-a plăcut mâncarea și serviciu... Vezi toate recenziile.

Ce nu-i place lui Martin Campbell la Nolita:

Aceasta este cea mai rea experiență pe care am avut-o vreodată. Chiar îmi doresc să-mi pot primi banii înapoi. A fost foarte tare, dezorganizat și în general groaznic. Chelnerii nu știau ce tabele îi aparțineau. Oamenii de acolo erau incredibil de tare, suficient pentru a deranja vizibil pe toți ceilalți și nimeni nu a făcut nimic în acest sens. Mâncarea a fost condimentată prost și gătită. Porțiile erau minuscule. N... Vezi toate recenziile.

Imagini încărcate de recenzenți

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Recenzii disponibile doar în EN
Facebook
4.0 ★ din 239 comentarii
Google
4.2 ★ din 2777 comentarii
Tripadvisor
3.7 ★ din 433 comentarii
Opentable
4.0 ★ din 834 comentarii
Gastroranking-ie
2.2 ★ din 3558 comentarii
Restaurantguru
3.9 ★ din 4683 comentarii
Int Restaurants
3.9 ★ din 3103 comentarii

Restaurante bine cotate în apropiere de Dublin 9