Recenzii - Akropolis
Rezumatul recenziilor
Imagini încărcate de recenzenți
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 05.07.2021
Am venit aici de peste ani, să mănânc, dar din cauza bolii acum din ce în ce mai des de îndepărtat. Bine ați venit este întotdeauna prietenos și mâncarea nu dezamăgește. Întreaga familie are preferatul lor, a mea fiind întregul ... Octopus umplute cu cartofi prăjiți, Tzaziki și un pahar de vin mavrodaphne. Gyros, Bifteki, Chopii de miel și brânză la grătar Saganaki sunt, de asemenea, întotdeauna o necesitate. Din păcate, parcarea este uneori dificilă și nu există acces la scaune cu rotile, dar dacă ne telefonăm comanda prin noi, ni se dă timp când va fi pregătit pentru colectare și se pot bucura de marele hrană Acropolis la domiciliu
Aperitiv perfect și masa medie a fost perfectă. Locație frumos serviciu bun și premii bune. Familia cu copii sunt foarte bineveniți



