Recenzii - Dublin Irish Pub

#22 - Pizza - Deva, Irlandez, Baruri

Rezumatul recenziilor

Situat în centrul orașului, restaurantul oferă o priveliște splendidă, atrăgând mulți vizitatori. Cu toate acestea, experiența culinară este marcată de o așteptare prea lungă pentru servire, personal insuficient și neglijență în respectarea reglementărilor legate de fumat. Deși mâncarea este apreciată, problemele cu muzica puternică și serviciul deficient afectează atmosfera. Unele vizite au fost încântătoare, cu preparate excelente și un personal prietenos, însă consistența serviciilor rămâne o provocare. Prețurile sunt accesibile, dar priveliștea spectaculoasă nu compensează întotdeauna pentru deficiențele menționate.

Scor Total
3.5 din 5
Foarte bine | 10 comentarii

A fost Anonym la Dublin Irish Pub în:

Am luat cina la acest restaurant si imi place foarte mult. Mâncarea a fost excelentă, personalul foarte amabil, iar frappe-ul de înghețată a fost delicios. Restaurantul este pe o terasă, dar poate fi închis cu pereți pliați de sticlă dacă vremea este rea. Vezi toate recenziile.

Ce nu-i place lui Simion Bejan la Dublin Irish Pub:

Serviciul a fost slab. Chelnerii lipseau de maniere de baza, le-a luat mult timp sa raspunda si mai mult sau mai putin au distrus ceea ce ar fi trebuit sa fie o seara relaxanta. Pizza nu a fost prea buna, era destul de sarata, berea era invechita si limonada...nu sunt sigur ca era reala. Preturile erau decente, 4€ pentru o pizza, 2€ pentru limonada. PRO: Vederea. Dar asta nu este suficient pentru a face din acest loc... Vezi toate recenziile.

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Meniu

Ultimul update : 18.01.2018

3.6 ★ din 10 comentarii
jbejan
18.01.2018

Serviciul a fost slab. Chelnerii lipseau de maniere de baza, le-a luat mult timp sa raspunda si mai mult sau mai putin au distrus ceea ce ar fi trebuit sa fie o seara relaxanta. Pizza nu a fost prea buna, era destul de sarata, berea era invechita si limonada...nu sunt sigur ca era reala. Preturile erau decente, 4€ pentru o pizza, 2€ pentru limonada. PRO: Vederea. Dar asta nu este suficient pentru a face din acest loc un pub placut.

scostin
18.01.2018

Am luat cina la acest restaurant si imi place foarte mult. Mâncarea a fost excelentă, personalul foarte amabil, iar frappe-ul de înghețată a fost delicios. Restaurantul este pe o terasă, dar poate fi închis cu pereți pliați de sticlă dacă vremea este rea.

sahnur91-1
18.01.2018

Limonada e nasol. Apa are un gust mai bun. Mâncarea are păr în ea. Din fericire, priveliștea este bună pentru că se vede piața și cetatea.

burak61
18.01.2018

Iubesc acest bar, este frumos și relaxat. Am mâncat aici de mai multe ori și niciodată nu am avut o experiență proastă, încă. Friptura Pfeiffer este preferata mea, încercați și frigărui, un mix de carne și creveți. Chelnerul nostru a fost foarte prietenos, de asemenea meniul are și versiune în limba engleză.

abadan-barlas
18.01.2018

Cel mai bun!! Excelent!!! Bucătărie bună, cea mai bună vedere, în centrul orașului, preț bun. Restaurantul Dublin este o alegere excelentă pentru o seară minunată! Este un loc minunat unde poți mânca extrem de bine.

FAQ

O a doua opțiune de parcare oferă Dublin Irish Pub, Parcare, la doar 245 m de restaurant.

Restaurante bine cotate în apropiere de Deva