Wash Park Grille - Denver

Italian, Mic Dejun-brunch, Pizza
Vezi meniul
Meniu complet cu prețuri și poze
Rezervare de masă
Rezervă o masă pentru Wash Park Grille

Wash Park Grille

Wash Park Grille
4.0 / 5 (7762 reviews)

Descriere

Ultimul update: 17.01.2026 de la: Sandrine

Cerere de rezervare pentru Wash Park Grille

Solicită rezervarea acum

Recenzii

★ 4 / 5 from 7762 reviews
scotty-114
02.08.2022

Nu genul meu de loc. Barul / taverna aveau clienți țipători și zgomotoși într-o zi în care nu era nimeni prin preajmă. Într-adevăr un meniu cu degustare, farfurie pentru adolescenți, porții pentru adolescenți, valoare proastă pentru bani. Chelneră mi-a spus că ardeii verzi din puiul meu de scoică erau blânzi - nu erau și trebuiau să scuipe cu gura căscată. Într-adevăr jenant când am fost tratat. În schimb, mi-au dat sparanghel. Singura ta legumă. Nu au observat că paharul meu cu apă era gol și a trebuit să-l solicit. Bănci fără spate pentru a sta în tavernă / bar, dar puteți solicita un scaun inconfortabil. Nu este un loc în care, ca mine, mănânci o mulțime de proteine ​​și legume sănătoase. Nu-mi place să părăsesc un restaurant unde mă simt umflat cu prea multă mâncare, dar nici nu vreau să-mi fie foame. Cafeaua era bună după masă.

jermain-8
13.11.2021

Experiență uimitoare din partea personalului, ambianța și mâncarea a fost atentă, proaspătă, inventivă și vreau să mă întorc imediat pentru gnocchi-ul cu legume.

guillermo-795
10.07.2022

Gustul mâncării era între ok și bun, nimic special. Am avut așteptări mai mari după ce am văzut recenzii. Am comandat o farfurie cu paste cu cârnați. Bănuiesc că pastele, sosul și cârnații sunt de casă, dar am fost dezamăgit când a ajuns farfuria cu 3 mici mușcături de cârnați. Am comandat un cocktail care a ajuns slab și mai ales cu gheață în formă de pahar cu suc. Când chelnerița a observat că am băut-o în câteva înghițituri, am cerut alta, dar fără gheață. Ceea ce am primit a fost un pahar de 8 uncii de lapte cu o linie de Kahlua în ea. Nici o modalitate de a impresiona. Voiam doar o băutură bună.

sandrine-451
09.03.2023

Foarte impresionat de tot ce am comandat. Meniul nu a fost extins, dar mâncărurile pe care le-am comandat au fost delicioase și imaginative. foarte mici opțiuni pentru plăci. Serviciu minunat.

reanna-25
30.11.2022

De Ziua Mamei, meniul a fost ridicul de limitat, cu alegeri foarte mici, porționate și scumpe. Vasul de pui, 2 dintre persoanele comandate la petrecerea noastră, nu a fost suficient pentru a hrăni un copil. Facilitatea este foarte bună, dar trebuie să-și extindă alegerile, chiar și într-un concediu, este limitat.

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: