Recenzii - PrimeOne

Fast Food, Pizza, Friptură

Rezumatul recenziilor

Scor Total
4 din 5
Impresionant | 109 comentarii

A fost Arthur Lind la PrimeOne în:

Îmi place atmosfera. Foarte tare într-o sâmbătă seară. Porțiile erau mici. Aveam codul. A fost delicios, dar mic. După cină ne-am așezat afară lângă șemineu. Foarte confortabil și relaxant. Vezi toate recenziile.

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Meniu

Ultimul update : 24.09.2019

4.8 ★ din 40 comentarii
mozelle-2
26.08.2019

A fost minunat! Serviciu excelent, atmosferă prietenoasă într-un spațiu semi-formal și mâncare incredibil de gustoasă (și creativă, dar nu dincolo)!

demario-4
24.09.2019

Serviciul și mâncarea au fost fantastice (porții de dimensiuni mai mici - dar delicioase). Ne-am așezat afară și a fost perfect pentru conectarea cu prietenii.

Opentable
4.2 ★ din 69 comentarii

Restaurante bine cotate în apropiere de DELAFIELD