Recenzii - PrimeOne
Rezumatul recenziilor
Scor Total
4 din 5 Impresionant | 109 comentarii
A fost Arthur Lind la PrimeOne în:
Îmi place atmosfera. Foarte tare într-o sâmbătă seară. Porțiile erau mici. Aveam codul. A fost delicios, dar mic. După cină ne-am așezat afară lângă șemineu. Foarte confortabil și relaxant. Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Meniu
Ultimul update : 24.09.2019
4.8 ★ din 40 comentarii
A fost minunat! Serviciu excelent, atmosferă prietenoasă într-un spațiu semi-formal și mâncare incredibil de gustoasă (și creativă, dar nu dincolo)!
Opentable
4.2 ★ din 69 comentarii