Café Lily - Decatur
Café Lily
Descriere
Imagini
Cerere de rezervare pentru Café Lily
Recenzii
Întotdeauna o experiență culinară uimitoare !!! Ambianță plăcută. Personal excelent. Adorați această bijuterie de cartier !!
Mâncarea a fost într-adevăr mediocră, cu excepția desertului cu burete de lămâie. A doua este de două ori când am venit recent și nu mă voi întoarce
Deși serverul ne-a dat timp să analizăm meniul; era clar enervat, dar cel mai probabil nu la fel de enervat ca și mine când am văzut cât de mic a fost Cardamon Old Fashion turn pentru că portocaliul folosit pentru coaja de portocală pare să fie de mărimea melonului. Și aceasta a fost tema pentru antipasul nostru, precum și felul de mâncare semnătura de friptură de miel condimentată spaniolă la grătar era subțire, fără condimente, cu excepția ultimului minut salsa verde stropită deasupra. Cartofii albi au fost slab gata și duri. Friptura de somon din Insulele Feroe Charbroiled a fost totuși foarte bine gătită Recomandarea medie a bucătarului, atât moale la interior, cât și fulgiantă la exterior și aromată. Restaurantul era destul de mort pentru o cină de duminică, iar oaspeții au depășit vârsta de V-ați imagina că acest lucru ar crea o atmosferă liniștită atât de minunată, dar nu vă înșelați, vocea zgârieturoasă puternică a managerului se aude clar strigând după mâini de la serverele ei care în mod clar nu s-au împins pentru că un server veteran ar putea conduce singură acea mică sală de mese. Sugestia mea către conducere este de a face puncte de contact personale la tabele pentru a le verifica și a crea experiențe mai bune și pentru ca serverele să construiască relații și să se conecteze cu tabelele lor, spre deosebire de a răspunde la întrebări despre meniu cu răspunsuri din două cuvinte și apoi doar să verificăm dacă sunteți gata să comandați. Nu-mi amintesc să fi fost întrebat dacă a fost prima oară pentru noi sau am aflat ceva despre restaurant, aceasta a fost o oportunitate pierdută și nu poate fi câștigată înapoi
Această vizită de noapte a fost o experiență culinară de succes. Zona de luat masa avea o iluminare excelentă a dispoziției, mâncarea era excepțională, iar serviciul era foarte bun. Eu și oaspetele meu am fost foarte impresionați. Vă recomandăm cu tărie și cu siguranță ne vom întoarce
Meniu PDF
Mai multe informații
QR-Code pentru meniu
