Vinocentral - Darmstadt
Vinocentral
Descriere
Imagini
Cerere de rezervare pentru Vinocentral
Recenzii
Întotdeauna un loc total frumos la soare pentru o noapte de fete. Băuturi și gustări grozave. De asemenea, cumpărături grozave. Cu siguranță un loc minunat pe care nu îl vizitez suficient de des
Mai ales cu vreme și soare minunate. A sorbi o Orangina sau un Latte Macchiato este pur și simplu minunat. Selecția de vinuri și antipasti rămâne absolut fantastică. Spre după-amiaza târziu, foarte aglomerat afară. Unele locuri de parcare sunt disponibile în partea din spate a clădirii
Aceasta este una dintre bântuirile mele preferate din Darmstadt. Ofertele de delicatese sunt uriașe și diverse de la sosuri de paste preambalate de calitate, uleiuri de măsline, ierburi uscate, dulciuri și alte condimente, gustări, cafea măcinată uimitoare sau ca fasole, vinuri europene, până la salcâm proaspăt, brânzeturi, ... și antipasti la să fie spălat cu un vin delicios. Contorul de delicatese face o masă ușoară, dar delicioasă, împreună cu pâinea proaspătă artizanală sau sandvișurile cu focaccia și specialitățile de supă la prânz. Lista de vinuri la pahar este variată, cu unele vinuri grozave. Aproximativ o dată pe lună există și o formație de jazz live care creează o atmosferă grozavă. Acesta este, de asemenea, unul dintre locurile mele preferate pentru a cumpăra cazuri de vinuri, personalul fiind extrem de informat și mi-a recomandat câteva vinuri grozave pentru a le asocia cu mâncarea. După cum am spus, este o bijuterie, merită o vizită
Atmosferă grozavă, bună, rapidă și pentru Germania servicii foarte prietenoase! Salatele, brânza și legumele sunt minunate !!! Îmi lipsește doar muzica, atât! Mă voi întoarce sigur
Am fost aici cu niște prieteni pentru a gusta un pic de vin și pentru a lua niște antipasti italieni, pe care îi culegi singur la tejghea. Selecția de vinuri la pahar este destul de îmbietoare și are câteva alegeri interesante. Antipasti sunt bine, dar nu remarcabili, când ... locul este plin, așa cum a fost în această seară frumoasă și caldă, s-ar putea să trebuiască să așteptați un timp în picioare pentru a fi servit. Nu prea ieftin pentru un semi service, dar ne-a plăcut
Meniu PDF
Mai multe informații
QR-Code pentru meniu
