Recenzii - Tigerbakers
Rezumatul recenziilor
A fost Kailyn Hintz la Tigerbakers în:
Alimentele de la brutarii de tigru este ca o rudă foarte excentrică, pe care o avem toți. - Știți pe cel pe care l-ați văzut într-o vreme, dar de fiecare dată când le vedeți, întrebați-vă de ce nu vizitați mai des - este o respirație a aerului liber. Jale
Jale
Florile colorate în cutii vechi de tablă, mobilier din lemn, saloane confortabile, cu perne de dezamăgire și lucrări de artă pe tavan! Iubesc locul acesta! Jal... Vezi toate recenziile.
Ce nu-i place lui Cornelius Sauer la Tigerbakers:
În zile, aceasta a fost o cafenea distractivă cu servicii prietenoase - ultima dată aici a fost dezamăgitor - chelnerița mi-a servit ultima oară a fost constant nefericită și media alimentară - bacon mare și o brioșă de zmeură fără zmeură și zmeură Lucru uscat am încercat vreodată să mănânc - a întrebat chelnerița mizerabilă să o ia și ea și-a rostogolit direct ochii și mi-a căzut rău. O astfel de rușine - abundentă... Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 14.08.2017
Cafea bună, dar a fost servită ouă gătite și mai mici. Sa spus că "așa cum sunt gătite" - poate, mai degrabă decât să se facă enervant pentru client, vorbind cu bucătarul și le-au învățat cum să gătească ouăle de acopertare.
Cafenea magnifică cu personal prietenos. Avea un prânz frumos, un burger bun peri-peri cu chips-uri excelente. Cafeaua nu a fost nici rău. Vă recomandăm să încercați acest loc
Serviciul excelent este totul. Din păcate, tigrozatorii lipsesc. N-am avut niciodată un chelner îngrozitor ... Își urăște în mod evident slujba. Mâncarea a fost medie.
În zile, aceasta a fost o cafenea distractivă cu servicii prietenoase - ultima dată aici a fost dezamăgitor - chelnerița mi-a servit ultima oară a fost constant nefericită și media alimentară - bacon mare și o brioșă de zmeură fără zmeură și zmeură Lucru uscat am încercat vreodată să mănânc - a întrebat chelnerița mizerabilă să o ia și ea și-a rostogolit direct ochii și mi-a căzut rău. O astfel de rușine - abundentă în cafenelele tale, de aici pentru a alege!
Am mâncat de câteva ori de câteva ori, de câteva ori ouăle vegetariană și paturile roșii și salata de ouă de ouă sunt minunate. Cafeaua este destul de bună. Porridul este teribil, doar ovăzul vechi rapid, cu un anumit compot în partea de sus - nimic mai bun decât faceți o casă, de fapt, mai rău că nu a fost absolut nici un gust. Nu vă faceți griji cu privire la luarea meniului dacă nu acordați atenție la fel de multă atenție ca și celălalt fel de mâncare. În acest caz, micul dejun mi-a fost jefuit.