Recenzii - Tigerbakers

Cafenele, Burgeri, Restaurante

Rezumatul recenziilor

Scor Total
3.8 din 5
Foarte bine | 412 comentarii

A fost Kailyn Hintz la Tigerbakers în:

Alimentele de la brutarii de tigru este ca o rudă foarte excentrică, pe care o avem toți. - Știți pe cel pe care l-ați văzut într-o vreme, dar de fiecare dată când le vedeți, întrebați-vă de ce nu vizitați mai des - este o respirație a aerului liber. Jale

Jale

Florile colorate în cutii vechi de tablă, mobilier din lemn, saloane confortabile, cu perne de dezamăgire și lucrări de artă pe tavan! Iubesc locul acesta! Jal... Vezi toate recenziile.

Ce nu-i place lui Cornelius Sauer la Tigerbakers:

În zile, aceasta a fost o cafenea distractivă cu servicii prietenoase - ultima dată aici a fost dezamăgitor - chelnerița mi-a servit ultima oară a fost constant nefericită și media alimentară - bacon mare și o brioșă de zmeură fără zmeură și zmeură Lucru uscat am încercat vreodată să mănânc - a întrebat chelnerița mizerabilă să o ia și ea și-a rostogolit direct ochii și mi-a căzut rău. O astfel de rușine - abundentă... Vezi toate recenziile.

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Meniu

Ultimul update : 14.08.2017

2.9 ★ din 13 comentarii
carter-letha
14.08.2017

Cafea bună, dar a fost servită ouă gătite și mai mici. Sa spus că "așa cum sunt gătite" - poate, mai degrabă decât să se facă enervant pentru client, vorbind cu bucătarul și le-au învățat cum să gătească ouăle de acopertare.

abshire-reta
14.08.2017

Cafenea magnifică cu personal prietenos. Avea un prânz frumos, un burger bun peri-peri cu chips-uri excelente. Cafeaua nu a fost nici rău. Vă recomandăm să încercați acest loc

dborer
14.08.2017

Serviciul excelent este totul. Din păcate, tigrozatorii lipsesc. N-am avut niciodată un chelner îngrozitor ... Își urăște în mod evident slujba. Mâncarea a fost medie.

cornelius-sauer
14.08.2017

În zile, aceasta a fost o cafenea distractivă cu servicii prietenoase - ultima dată aici a fost dezamăgitor - chelnerița mi-a servit ultima oară a fost constant nefericită și media alimentară - bacon mare și o brioșă de zmeură fără zmeură și zmeură Lucru uscat am încercat vreodată să mănânc - a întrebat chelnerița mizerabilă să o ia și ea și-a rostogolit direct ochii și mi-a căzut rău. O astfel de rușine - abundentă în cafenelele tale, de aici pentru a alege!

iwehner
14.08.2017

Hotcakes cu fructe de padure au fost atât de bune încât au distrus literalmente orice alte clatite pentru mine Nimic nu se va compara vreodată cu ei, și e de rahat pentru că îmi place tot drumul în Melbourne!

Google
3.6 ★ din 82 comentarii
Tripadvisor
4.1 ★ din 94 comentarii
Int Restaurants
4.1 ★ din 223 comentarii

Restaurante bine cotate în apropiere de Darlinghurst