Hello Pizza - Darlinghurst

#2 - Pizza - Darlinghurst, #22 - Fast Food - Darlinghurst, Italian

Hello Pizza

Hello Pizza
4.4 / 5 (390 reviews)

Descriere

Ultimul update: 17.01.2026 de la: Nona

Recenzii

★ 4.4 / 5 from 390 reviews
josiah-boyer
14.08.2017

Locuiesc în zona Darlinghurst și am șansa de a gusta munca lui Hello Pizza în mai multe rânduri de la deschidere; Aceleași comenzi vin complet diferite de fiecare dată! Mă prezintă că personalul dvs. își schimbă pur și simplu stilul sau că fac doar teste de calitate aici, și asta nu este liniștitor. Am avut ananas, creveți și diverse biți de carne în câteva forme diferite, cantități și aranjamente diferite. Odată ce chorizo-ul mirosea teribil, majoritatea lui a intrat în container. Am avut, de asemenea, o pizza de desert, care este complet distrusă, din ceea ce este și violent să fie violentă. Aș vrea să fi luat poze cu acest haos. În ansamblu, promoțiile dvs. sunt tentante, dar gustul nu a fost niciodată ceva de scris acasă. Prăjituri mici și aluat congelate definitiv. Constă

leanna71
14.08.2017

Cel mai bun pizza și livrarea vinului în Sydney. Tocmai m-am mutat la un apartament din Darlinghurst și am devenit regulat. Nu a fost niciodată dezamăgită și întotdeauna comandă o pizza de desert. Impresionat de calitatea, gustul și serviciul de livrare / timp. Mulțumesc mult!!

susana42
14.08.2017

Big Pizza, delicioasă. Îmi place mai ales regele Buffalo. Am încercat multe restaurante de pizza de la trecere în Sydney și pot spune cu ușurință că Hello Pizza ia titlul pentru cele mai bune

nona98
14.08.2017

Top Notch Pizza Dacă ați încercat câteva locuri de pizza în Sydney, aceasta trebuie să fie cea mai bună, marele pizza și livrare rapidă, site-ul ușor de utilizat face o briză. Serviciul Clienți este, de asemenea, fantastic.

bradley17
14.08.2017

Experiența ordinului a fost teribilă. Am două pizza, versiunea lor a iubitorilor de carne și a pizza de desert, Dolce Vita, a ordonat. În afară de ordinul, care este de 30 de minute prea târziu, iar pizza nu este fierbinte, pizza au fost o calitate proastă pentru ao acoperi. Iubitorii de carne au avut o carne foarte teribilă de calitate, carne pe care o găsim într-o cutie. A fost prea mult sos care a văzut prin crustă. Dolce Vita a fost extrem de uscată, în timp ce pere era extrem de apoasă. Fighterii mici de ciocolată au fost puternic arși, iar crusta era incredibil de groasă. Nu voi mai cumpăra din nou de aici.

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: