Guilty - Darlinghurst

Burgeri, Carne, Brânză

Guilty

Guilty
3.1 / 5 (23 reviews)

Descriere

Ultimul update: 17.01.2026 de la: Gabe

Recenzii

★ 3.1 / 5 from 23 reviews
samir40
14.08.2017

Astăzi, o iarnă însorită joi după-amiază, m-am gândit Burger vinovat atunci când îmi amintesc curtea însorită în republică. Partenerul meu și am venit la vinovat la 13:15, au existat doar două mai multe single-meseni, fiecare așezat pe o masă lungă lumina solară. Jale Singurul care lucreaza astazi a fost un clunky construit din Asia, care a fost situat lângă contorul de călcat lung de arme pliere, imensa pentru un tip mai în vârstă așezat pe un scaun rattan, în contextul unui tip mai în vârstă, care , la o spiță rattan scaun , și ambele în curte. Evident, nu era ocupat pentru el. Jale Ne-am dus la comutatorul barba, personalul numărat cu chat-ul său. Nu ne deranjează să ne salute sau să-i ofere ajutorul. Am văzut un meniu pe tejghea selectat pentru a citi meniul. Aceasta este prima vizită la prima vizită a vinovatului și nu a cunoscut ordinul de ordine. Jale Jale După o bună cinci minute. Am decis ce ne-am dorit. Ne-am uitat în sus. Personalul vorbește încă, el nici măcar nu ia ochii. Jale Partenerul meu mi-a spus. Sa mergem. Nu este ocupat, iar personalul nici măcar nu are grijă de ea. Nu cred că bine aici. Jale Așa că ne-am dus și a mers la Oxford Street la Burger Anonim. Jale Este, de asemenea, ultima noastră vizită și, evident, nu revin niciodată. Dar bine, mâncarea ta este.

dryan-1
14.08.2017

Astăzi, o iarnă însorită joi după-amiază, m-am gândit Burger vinovat atunci când îmi amintesc curtea însorită în republică. Partenerul meu și cu mine am venit vinovat la 13:15. Lumina soarelui. Jale Singurul care lucreaza astazi a fost un clunky construit din Asia, care a fost situat lângă contorul de călcat lung de arme pliere, imensa pentru un tip mai în vârstă așezat pe un scaun rattan, în contextul unui tip mai în vârstă, care , la o spiță rattan scaun și atât în ​​curte. Evident că nu a fost ocupat pentru el. Jale Am mers la comutatorul barbatului, personalul a numărat cu chat-ul său. Nu ne deranjează să ne salute sau să-i ofere ajutorul. Am văzut un meniu pe contorul selectat pentru a citi meniul. Aceasta este prima vizită la prima vizită a vinovatului și nu a cunoscut ordinul de ordine. Jale Jale După o bună cinci minute. Am decis ce am vrut. Ne-am uitat în sus. Personalul încă vorbește, nici măcar nu și-a luat ochii. Jale Partenerul meu mi-a spus. Sa mergem. Nu este ocupat și personalul ... Citiți mai mult

meredith93
14.08.2017

În comparație cu parcul recent deschis, pe străzile din Darlinghurst, este vinovat o locație excelentă pentru a folosi o cină timpurie cu familia. Este un meniu mic, dar există opțiuni suficiente pentru a satisface cele mai multe preferințe, inclusiv o opțiune vegetariană. Am avut puiul special pe care l-am iubit - Mi Goreng acoperit pui prăjit, pe interior, cristos în exterior, cu o slabă asiatice și Sriracha Mayo pe un bun brioche moale. Taders sunt, de asemenea, destul de mari.

strosin-gabe
14.08.2017

Urmăriți-mi instalurile @burgernbikinis pentru mai multe imagini alimentare! Jale Sunt vinovat vinovat. Acesta este unul dintre cele mai indisponibile spoturi de burger din Sydney. Poate din cauza situației sale întunecate din Darlinghurst. Jale Jale Am fost vinovat de trei ori acum: Jale 1. La locul de desfășurare când a fost deschis. A fost nebun despre brânză de brezel Pie Mac N și apoi burger atât de clasic și simplu. Jale Jale 2. Pentru începutul discurilor de brânză Castello, unde eram norocos să-l întâlnesc pe Adam Richman de la om vs alimente! Cu aceasta am încercat un burger de brânză albastră, care a fost surprinzător de o combinație frumoasă! Jale 3. Prin Foodora în Hyde Park, unde am suflat un alt cheeseburger clasic și într-un alt cheeseburger clasic și în brânză Mac-N. Dream Zzz . Jale Fiecare experiență a fost grozavă, mâncarea aici este chiar în aleea mea. O mare atenție pe brânză, dar burgeri simplă, dar ambalate cu gust. Mă voi întoarce.

gulgowski-orville
14.08.2017

Iubiți burgerii (chiar și Burgerul Random a fost delicios), chipsuri, servicii și prețuri. O noapte mare, ocazională. Mai vino!! Recomandat.

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: