Recenzii - Nando's
Rezumatul recenziilor
Ce nu-i place lui Pauline Miller la Nando's:
Serviciul de la personal în afara personalului a fost serios în medie încât nu le-a păsat cât de târziu a fost mâncarea noastră sau despre ceea ce a fost ratat off.chelf, alimentele a fost câteva minute mai târziu decât prima jumătate a anului! Brânza Halumi My Girlfruend a ordonat venituri după mâncarea principală după ce a cerut-o de trei ori. Personalul era crud și mâncarea a fost rece. Zikesgreat Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 23.03.2021
Serviciul de la personal în afara personalului a fost serios în medie încât nu le-a păsat cât de târziu a fost mâncarea noastră sau despre ceea ce a fost ratat off.chelf, alimentele a fost câteva minute mai târziu decât prima jumătate a anului! Brânza Halumi My Girlfruend a ordonat venituri după mâncarea principală după ce a cerut-o de trei ori. Personalul era crud și mâncarea a fost rece. Zikesgreat