Recenzii - Le Chef Cozumel
Rezumatul recenziilor
A fost Anonym la Le Chef Cozumel în:
Celebrul sandviș cu homar se conformează, biscuițul lasă o datorie, este o cremă fără măcar o bucată de homar, altfel mesele de pe masă sunt toate de foarte bună calitate. Recomand să încercați sandvișul în pachetul luch și diner pentru că unul întreg cred că se poate înfunda, în sezonul cald terasa este foarte fierbinte Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 30.01.2021
EXCELENT, O LOCALĂ MICĂ, DAR COZY. SERVICII EXCELENTE ȘI ALIMENTE DE NU SPUNE, FOARTE BOGATE
Celebrul sandviș cu homar se conformează, biscuițul lasă o datorie, este o cremă fără măcar o bucată de homar, altfel mesele de pe masă sunt toate de foarte bună calitate. Recomand să încercați sandvișul în pachetul luch și diner pentru că unul întreg cred că se poate înfunda, în sezonul cald terasa este foarte fierbinte