Recenzii - Le Chef Cozumel

Mediterranean, Terasă, Sănătos

Rezumatul recenziilor

Scor Total
4.6 din 5
Excepţional | 11 comentarii

A fost Anonym la Le Chef Cozumel în:

Celebrul sandviș cu homar se conformează, biscuițul lasă o datorie, este o cremă fără măcar o bucată de homar, altfel mesele de pe masă sunt toate de foarte bună calitate. Recomand să încercați sandvișul în pachetul luch și diner pentru că unul întreg cred că se poate înfunda, în sezonul cald terasa este foarte fierbinte Vezi toate recenziile.

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Meniu

Ultimul update : 30.01.2021

4.7 ★ din 7 comentarii

EXCELENT, O LOCALĂ MICĂ, DAR COZY. SERVICII EXCELENTE ȘI ALIMENTE DE NU SPUNE, FOARTE BOGATE

Celebrul sandviș cu homar se conformează, biscuițul lasă o datorie, este o cremă fără măcar o bucată de homar, altfel mesele de pe masă sunt toate de foarte bună calitate. Recomand să încercați sandvișul în pachetul luch și diner pentru că unul întreg cred că se poate înfunda, în sezonul cald terasa este foarte fierbinte

Îl iubim pe Le Chef pentru personalul său cald și primitor, sandvișul delicios din bucătărie cu homar este obligatoriu! și prețuri foarte modeste

Opentable
4.6 ★ din 4 comentarii

Restaurante bine cotate în apropiere de COZUMEL