Recenzii - Captain Whidbey
Rezumatul recenziilor
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 31.10.2020
Micul han drăguț pe un golf liniștit. Vederi superbe și mâncare bună, cu siguranță aș vizita din nou
Mâncare delicioasă într-un mediu confortabil. Susțineți companiile locale! Aceștia susțin economia locală și se străduiesc să aducă lumea oaspeților lor
Grozav! Personal foarte minunat care a făcut seara fetei de ziua de naștere foarte specială! Mâncarea a fost delicioasă! Mulțumesc!
Loc distractiv pentru a lua băuturi și mâncare pe frumoasa Whidbey Ísland. Vibe-ul este la îndemână, dar calitatea generală a serviciilor și a alimentelor ar putea folosi o scufundare de energie. Îmi place totuși acest loc și îi aduc pe toți prietenii mei să îl verifice. Mi-aș dori ca Whidbey să obțină o energie mai bună a bucătarului