Recenzii - Captain Whidbey

Nord-vest, Bar-lounge, Plin

Rezumatul recenziilor

Scor Total
4.2 din 5
Impresionant | 2378 comentarii

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Meniu

Ultimul update : 31.10.2020

5.0 ★ din 20 comentarii
shannon81
31.10.2020

Micul han drăguț pe un golf liniștit. Vederi superbe și mâncare bună, cu siguranță aș vizita din nou

virginia20
31.10.2020

Mâncare delicioasă într-un mediu confortabil. Susțineți companiile locale! Aceștia susțin economia locală și se străduiesc să aducă lumea oaspeților lor

aufderhar-carolanne
31.10.2020

Grozav! Personal foarte minunat care a făcut seara fetei de ziua de naștere foarte specială! Mâncarea a fost delicioasă! Mulțumesc!

buckridge-amira
31.10.2020

Loc distractiv pentru a lua băuturi și mâncare pe frumoasa Whidbey Ísland. Vibe-ul este la îndemână, dar calitatea generală a serviciilor și a alimentelor ar putea folosi o scufundare de energie. Îmi place totuși acest loc și îi aduc pe toți prietenii mei să îl verifice. Mi-aș dori ca Whidbey să obțină o energie mai bună a bucătarului

dibbert-vivienne
31.10.2020

Midiile au fost cele mai bune pe care le-am avut. În calitate de rezident al insulei Whidbey, sunt atât de încântat să văd că sala de mese a căpitanului Whidbey reușește din nou

Tripadvisor
4.1 ★ din 55 comentarii
Opentable
4.7 ★ din 490 comentarii
Restaurantguru
4.2 ★ din 1676 comentarii
Int Restaurants
4.1 ★ din 120 comentarii
Restaurants
3.0 ★ din 1 comentarii

Restaurante bine cotate în apropiere de Coupeville