Locație foarte frumoasă, dar mâncarea vine foarte târziu de la comanda luată, nu am mai rămas sa o și gustăm timpul de așteptare era de vreo 60 minute deși nu e... Locație foarte frumoasă, dar mâncarea vine foarte târziu de la comanda luată, nu am mai rămas sa o și gustăm timpul de așteptare era de vreo 60 minute deși nu era foarte aglomerat.
★★★★★
A fost foarte bine. O primire călduroasă și servire plăcută. A fost foarte bine. O primire călduroasă și servire plăcută.
★★★★★
Un loc fffffoarte linistit, mancare bunà si personal calificat. Un loc fffffoarte linistit, mancare bunà si personal calificat.