Recenzii - Fever
Rezumatul recenziilor
Ce nu-i place lui Anonym la Fever:
Am organizat o petrecere mica la birou, am comandat aici, aproape de birou pentru a primi comanda cât mai repede posibil. A durat cu 45 de minute in plus. Unele dintre preparate au fost ok, iar altele (coastele) au fost delicioase! Nu am primit factura, chiar dacă am cerut atunci când am comandat online! A trebuit să luptăm pentru ea! Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 25.10.2022
Am organizat o petrecere mica la birou, am comandat aici, aproape de birou pentru a primi comanda cât mai repede posibil. A durat cu 45 de minute in plus. Unele dintre preparate au fost ok, iar altele (coastele) au fost delicioase! Nu am primit factura, chiar dacă am cerut atunci când am comandat online! A trebuit să luptăm pentru ea!
Cel mai slab restaurant la care am fost în Constanța. Servirea este extrem de proastă și cred că în bucătărie sunt doar niște copii care se joacă de-a bucătăria pentru că a durat mai mult de o oră să aducă două porții de mâncare, iar pentru a treia au uitat complet să o pregătească și am plecat.
Restaurantul acesta este dezechilibrat din foarte multe puncte de vedere - de la mâncare până la servire. Prețurile sunt exagerat de mari pentru servicii atât de slabe.