Recenzii - Georgia Spot
Rezumatul recenziilor
Ce nu-i place lui Anonym la Georgia Spot:
Un local frumos, decorat cu foarte mult bun gust, păcat ca aștepți 25-30 min sa vina un ospătar la masa, de cele mai multe ori îi faci semn sau mergi la bar sa comanzi. Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 19.01.2025
Mâncare bună, locul este plăcut, dar muzica este mult prea tare și deranjantă pentru un restaurant. De asemenea, atmosfera este elitistă; de multe ori ți se spune, cu o atitudine nepotrivită, că totul este rezervat, deși mesele rămân goale pentru mult timp.
Am fost ridicați de la masă, deși aveam rezervare, cu o atitudine complet neprofesionistă și într-un ton agresiv, chiar de către patroana localului. Învățați să vă respectați clienții!
Atmosferă foarte plăcută și o prezentare a vinurilor profesionista. Mâncarea foarte buna, iar atitudinea chelnerilor, Alexandra și Cosmin, ireproșabilă!
Ultimul update : 19.01.2025
Experiență grozavă! Preț per persoană: 60–80 lei. Mâncarea: 5 Serviciul: 5 Atmosfera: 5
Localul și atmosfera sunt plăcute, însă personalul ar trebui să acorde mai multă atenție clienților.
Locația este excepțională și modernă, iar servirea și mâncarea sunt la fel de bune! Pe scurt, este un loc cu gust și mâncare delicioasă.
Mâncare bună, locul e drăguț dar muzica este muuuuult prea tare și deranjantă pentru un restaurant. De asemena, e un loc elitist pentru adesea ți se spune (cu o atitudine nepotrivită că totul e rezervat deși mesele rămân goale pentru mult timp.
Incredibil ca desi restaurantul era aproape gol, ospatarii ne-au spus si noua si tuturor celorlalti ca mesele sunt rezervate si nu au locuri. Am avut noroc ca tocmai atunci plecau unii de la o masa si ne-am asezat. Doua ore cat am stat acolo, barmanita si Petrut au trimis pe toata lumea acasa, ca nu sunt locuri inseamna ca au salarii bune si nu au nevoie de ciubuc. In rest, Gerogia consider ca este deja un nume pe plan local si ca asemena ospitalitate nu este repreze tativa pentru brand.