Recenzii - Georgia Spot

American, Grătar, Halal

Rezumatul recenziilor

Scor Total
4.2 din 5
Impresionant | 500 comentarii

Ce nu-i place lui Anonym la Georgia Spot:

Un local frumos, decorat cu foarte mult bun gust, păcat ca aștepți 25-30 min sa vina un ospătar la masa, de cele mai multe ori îi faci semn sau mergi la bar sa comanzi. Vezi toate recenziile.

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Facebookpag

Ultimul update : 19.01.2025

3.4 ★ din 20 comentarii

Mâncare bună, locul este plăcut, dar muzica este mult prea tare și deranjantă pentru un restaurant. De asemenea, atmosfera este elitistă; de multe ori ți se spune, cu o atitudine nepotrivită, că totul este rezervat, deși mesele rămân goale pentru mult timp.

Am fost ridicați de la masă, deși aveam rezervare, cu o atitudine complet neprofesionistă și într-un ton agresiv, chiar de către patroana localului. Învățați să vă respectați clienții!

Foarte încântat de tot. Vă mulțumim pentru ospitalitate!

horodinca-vlad
19.01.2025

Nota 10 la toate capitolele,servire,mâncare,ambient

Atmosferă foarte plăcută și o prezentare a vinurilor profesionista. Mâncarea foarte buna, iar atitudinea chelnerilor, Alexandra și Cosmin, ireproșabilă!

Google

Ultimul update : 19.01.2025

3.6 ★ din 19 comentarii
anda-flamanzeanu-1
19.01.2025

Experiență grozavă! Preț per persoană: 60–80 lei. Mâncarea: 5 Serviciul: 5 Atmosfera: 5

andreea-maftei-1
19.01.2025

Localul și atmosfera sunt plăcute, însă personalul ar trebui să acorde mai multă atenție clienților.

stefan-tiron
19.01.2025

Locația este excepțională și modernă, iar servirea și mâncarea sunt la fel de bune! Pe scurt, este un loc cu gust și mâncare delicioasă.

diana-frant
19.01.2025

Mâncare bună, locul e drăguț dar muzica este muuuuult prea tare și deranjantă pentru un restaurant. De asemena, e un loc elitist pentru adesea ți se spune (cu o atitudine nepotrivită că totul e rezervat deși mesele rămân goale pentru mult timp.

gabriela-vrinceanu-1
19.01.2025

Incredibil ca desi restaurantul era aproape gol, ospatarii ne-au spus si noua si tuturor celorlalti ca mesele sunt rezervate si nu au locuri. Am avut noroc ca tocmai atunci plecau unii de la o masa si ne-am asezat. Doua ore cat am stat acolo, barmanita si Petrut au trimis pe toata lumea acasa, ca nu sunt locuri inseamna ca au salarii bune si nu au nevoie de ciubuc. In rest, Gerogia consider ca este deja un nume pe plan local si ca asemena ospitalitate nu este repreze tativa pentru brand.

Restaurantguru
4.5 ★ din 461 comentarii

FAQ

Aceste Imagini de la Georgia Spot din Comăneşti au fost adăugate de comunitatea de pe Meniu. Acestea arată zona de luat masa la Georgia Spot, interioarul, locația și, desigur, minunate Imagini cu rafinate mâncăruri de la Georgia Spot.

Restaurante bine cotate în apropiere de Comăneşti