Holts Café - Columbus

#3 - Cafenele - Columbus, Cafea, Brânză
Vezi meniul
Meniu complet cu prețuri și poze
Rezervare de masă
Rezervă o masă pentru Holts Café

Holts Café

Holts Café
4.1 / 5 (1394 reviews)

Descriere

Ultimul update: 17.01.2026 de la: Markéta

Cerere de rezervare pentru Holts Café

Solicită rezervarea acum

Recenzii

★ 4.1 / 5 from 1394 reviews
adriel-59
18.07.2023

Mancarea a fost foarte buna. Cu toate acestea, serviciul nu a fost. A trecut ceva timp până am intrat și cineva ne-a salutat la stația gazdă. Odată întâmpinați, ne-am așezat și apoi a durat 5 minute ca chelnerul să ne contacteze. Am discutat să ne ridicăm și să mergem în altă parte când a ajuns la masa noastră. Am comandat băuturi și a început așteptarea. Ne-am putut vedea băuturile la bar, dar din nou a durat pentru totdeauna chelnerul să le aducă la noi. În general, singura mântuire pentru noi în acea noapte a fost mâncarea. A fost foarte bine. Am avut coasta primordială și a fost tops. Voi încerca din nou, dar a fost dezamăgit de rezultatul general, în principal din cauza lipsei serviciului.

ntangen
08.08.2017

Am fost oprit de câțiva oameni pentru că IUBESC coasta primă. Tocmai auzisem lucruri grozave despre restaurant. Din păcate, toată experiența a fost dezamăgitoare pentru noi. Ne rezervasem la masa deschisă și am solicitat un stand. Când am ajuns acolo, gazda nu ne-a confirmat rezervarea când i-am spus că le-am rezervat online și tot ne-a dus la o masă. Era chelnerița noastră și era destul de bună. Băuturile erau bine făcute, dar mici pentru preț. Am comandat coasta primă. Fetele le-am tăiat, iar soțul meu a împărțit regii, ceea ce înseamnă aproximativ o diferență de preț de 20 USD. Când au ieșit, erau exact porțiunea mai mică pe care am comandat-o în lungime și grosime. Am comandat o raritate medie (pe care a apărut-o), dar nu avea aromă și era extrem de dură. Dacă există un lucru pe care îl iubesc aproape la fel de mult ca și coasta primă, este pansamentul de ranch. Era crunt și avea un gust groaznic. (și nu, nu era brânză albastră) Pentru a obține factura noastră de 100 USD la sfârșitul mesei, am fost amândoi dezamăgiți de întreaga masă. Calitatea nu reflecta costul.

jeffery49
08.08.2017

Jerico's a fost punctul nostru de contact pentru ocazii speciale de ani de zile. Din păcate, de această dată nu s-au îndeplinit toate experiențele noastre anterioare. De obicei, fileurile (Knight's Cut) sunt incredibil de gustoase și fragede. De data aceasta abia au fost condimentate și au trebuit să fie trimise înapoi pentru a ajunge la bucătăria medie pe care am solicitat-o. Aceste informații au fost partajate atât cu gazda, cât și cu serverul nostru. În timp ce gazda s-a oferit să pună o altă friptură pe grătar, nu am vrut asta, deoarece ar fi fost risipitor, deoarece nu vom putea să o mâncăm atunci și nu vom putea să o mâncăm acasă la timp. Acestea fiind spuse, singurul răspuns / acțiune a fost să spunem că dvs. și serverul nostru ne pare rău. Vom recomanda în continuare Jerico's, dar, de asemenea, avertizăm.

marketa-47
27.12.2022

Mersul la acest restaurant a fost o experiență groaznică. Chelnerița noastră a fost una dintre cele mai rele pe care le-am avut vreodată. Am așteptat 15 minute pentru băuturi. Când a venit în cele din urmă să ne ia comanda, a spus că a uitat de stilou. A dispărut încă 20 de minute. Mâncarea era rece și fără gust. La un moment dat, fratele meu a spus că fripturile bunicii mele sunt mai bune și că este cea mai rea bucătăreasă din familie. Pentru a-l rezuma, chelnerița nu a revenit niciodată cu schimbarea mea când mi-am plătit factura, ea a buzunar. Dacă ar fi fost mai mulți bani, aș fi reclamat imediat, dar erau 8 dolari.

miller-46
10.08.2022

Ca întotdeauna, punctul culminant al mesei a fost coasta primordială. Acesta este motivul principal pentru care mă opresc ocazional la cină la Jerico's. Pansamentul pentru salată de brânză albastră este așa și are gust de parcă iese dintr-un pahar, dar porțiile de vin sunt destul de generoase, deși lista de vinuri este destul de datată și convențională. Și la 77 de ani, trebuie doar să mă calific pentru a atinge vârsta minimă pentru intrare! Totuși, coasta principală este cea mai bună din oraș.!

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: