Rezervare - Casa Di Biase Brasseria
Cerere de rezervare pentru Casa Di Biase Brasseria
Vă rugăm să rețineți: Meniu va transmite cererea dumneavoastră de rezervare doar către Casa Di Biase Brasseria. Aceasta nu reprezintă o rezervare confirmată . Veți primi o confirmare din partea managerului restaurantului pe adresa dvs. de e-mail.
sau autentifică-te cu
Ex. Nevoi speciale etc.
Casa Di Biase Brasseria probabil nu vede cererea dumneavoastră de rezervare
Casa Di Biase Brasseria a primit, cel mai probabil, cererea dumneavoastră de rezervare, dar a răspuns rar în trecut. Pentru a fi în siguranță, vă rugăm să sunați la +49221322433 și să întrebați dacă au primit cererea dvs. de rezervare de la Meniu. În acest fel, veți ajuta și alte persoane, care vor putea astfel să facă rezervări cu ușurință prin intermediul formularului nostru în viitor. Vă mulțumim pentru ajutor!
Casa Di Biase Brasseria
Recenzii
Nu a existat niciun răspuns pentru solicitarea noastră de rezervare prin web. Cred că sistemul nu funcționează corect. Oricum am decis să luăm în considerare un sfat bun al prietenului nostru. O masă ne-a oferit doar o oră și jumătate. Fiecare dintre noi ... a alergat pentru a termina cina în termenul stabilit: calitatea meselor a fost moderată. Vinul alb sicilian a fost bun. Mașina de cafea era spartă. Am terminat cina fără cofe. Ca o concluzie, restaurantul poate fi ales pentru o calitate moderată și o ambianță bună a italianului
Acest restaurant de la Eifelplatz este puțin mai scump decât multe restaurante locale, dar are încă o valoare destul de bună. Eu și soția mea aveam amândoi starterul de dovlecei, care era excelent în viziunea soției mele și destul de bun din perspectiva mea. Soția mea ... avea ca platou principal starterul de calamari și asta a fost superb, mi-a permis câteva mușcături! Am avut carpaccio de pește, care a fost bun, dar nu uimitor. Având în vedere lipsa mea de italieni germani și săraci, mă tem că nu sunt sigur ce a fost peștele! Sunt în afaceri de douăzeci și cinci de ani, așa că, evident, fac ceva corect. Probabil că nu merită să călătorești în tot orașul pentru a vizita, dar merită să te oprești dacă ești în cartier ..



