Menu - Chevy's
Menu
Localul din Clifton oferă 120 de preparate și băuturi diferite pe {meniul} la un preț mediu de 54 lei.
Imagini cu mâncare
Meniu
Cocktailuri
31 leiCocktailuri Alcoolice
31 leiMargaritas
40 lei
Blue Agave36 lei
Ultimate Orange40 lei
Chevys Classic29 lei
Dos Pastrones Margarita (Bueno)44 lei
Mexican Bulldog (Bueno)38 lei
Marg-A-Liter133 leiCraft Cocktails
Martini Cu Rodii38 leiVinuri
Sycamore Lane (Bueno)29 leiBăuturi Alcoolice
Sangria
Tequila
Jose Cuervo Tradicional
Silver White Or New
Anejo VintagePreparatele Mexicane
47 leiMeniu Principal
Pan Seared Fish Tacos53 leiSalate
49 lei
Salata Tostada53 leiMâncare Mexicano-Americană
38 leiSupe
22 leiBurritos
49 leiFripturi
80 leiAperitiv
53 leiOmelette Shoppe
47 leiFructe De Mare
67 leiHand-Shaken Cocktail - Margaritas
40 leiAppetizers &Amp;Amp; Quesadillas
Flaute Cu Pui Crocante40 leiFork And Knife
Salată Cobb Din Sud-Vest53 leiSpecialitățile Casei
Tacos La Grătar49 leiAperitive
49 leiAperitive
85 lei
Fajita Tostaditas42 lei
Tableside Guac40 lei
Half Rack Ribs (Award-Winning)44 leiTakoda Tavern Specialties
Burrito Înăbușit51 leiFeluri Principale
Baja Sampler85 leiDinner Mesquite Grilled Fajitas
Mexicampi Shrimp80 leiCombo-Uri Clasice
Sampler Mexican67 leiSalate Și Wrap-Uri
Salată De Fajita Sfârâitoare53 leiSpecificul
Enchilada Cu Spanac Și Ciuperci49 leiQuesadilla
Salsa Chicken Or Fajita49 lei
Shrimp And Blue Crab58 leiFajitas
Carne Asada And Chile Relleno89 leiTacos, Burritos & Enchiladas
Shrimp And Blue Crab Enchiladas58 leiFresh Mex Favorites
Pui Mexicali58 lei
No Mas Taco133 lei
Shrimp And Corn Tomalito (Award-Winning)67 leiMixed, Shaken & Stirred
Blood Maria31 lei
Chevys Cosmo36 lei
Moonshine Margarita (Bueno)33 leiPizza - Mini Ø 20 Cm
Salsa De PuiTaco-Uri
Carne De Vită PicadilloDe La Grill
98 leiAcest restaurant oferă preparate care conțin aceste ingrediente
33 leiDesserts $4.50 Each
36 lei
Oferte
Oferte exclusive ale restaurantului: Moonshine Margarita (Bueno) -70% pentru 10 lei !
Recenzii
Mâncarea a fost delicioasă ca întotdeauna, dar serviciul a fost oribil !!!!! Am fost cu părinții mei în vârstă și gazda s-a oferit să ne așeze pe o masă înaltă .... într-adevăr !! Nu vedeți oameni în vârstă aici? Iar restaurantul era practic gol de când era devreme. Odată ce ne-am așezat, el a trebuit să ne ceară serverul de MAI MULTE ori pentru lucrurile de bază, cum ar fi apa, ea a adus chipsurile fără sos și când a venit timpul să plătească, a luat tot timpul să vină să ne dea cecul! Serviciul ei a fost rău, dar mâncarea a fost bună!







