Recenzii - Avenue
Rezumatul recenziilor
Imagini încărcate de recenzenți
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 07.11.2020
Am avut o cină minunată, SIGURĂ și delicioasă cu sora și cumnatul meu. Cu toții am stat acasă și am urmat orientările de distanțare socială. Am ales Avenue pentru cina noastră, deoarece iubim mâncarea lor și avem încredere în proprietar și personal pentru a păstra pe toată lumea în siguranță. Serviciul a fost excelent. Cosmopolitanul meu a fost perfect, ceea ce se întâmplă rar la alte restaurante. Din nou, trebuie să subliniez cât de mult ne-a plăcut mâncarea
Întotdeauna o experiență minunată la Avenue! Personalul este extrem de informat și atent la detalii. Și îmi place că bucătarul-șef Bryan iese întotdeauna să vorbească cu oaspeții și să se asigure că totul este servit la perfecțiune. Mâncarea este excelentă! Minunat
Avenue este minunat! Ne place Avenue! Serviciul a fost fantastic și mâncarea a fost incredibilă ca de obicei. Mesele sunt bine distanțate, ceea ce, deși nu este optim pentru Avenue, îmbunătățește atmosfera. Apreciem, de asemenea, că au de obicei jazz adevărat
O altă seară fantastică pe terasa Avenue cu mâncare delicioasă și servicii excelente



