Aceasta a fost foarte ocupată, mai ales în zilele de sâmbătă. Nu sunt sigur de ce este mai liniștit, dar pentru mine prețurile sunt prea mari. Mâncare frumoasă,... Aceasta a fost foarte ocupată, mai ales în zilele de sâmbătă. Nu sunt sigur de ce este mai liniștit, dar pentru mine prețurile sunt prea mari. Mâncare frumoasă, în special șuncă și niște prăjituri, dar nimic extraordinar. Cafeaua este de asemenea disponibilă.