Recenzii - Monsis Cafe
Rezumatul recenziilor
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 13.08.2017
Locul simplu, dar bun. Am avut o salată de Caesar standard, mai bună decât ultimele câteva pe care le-am avut. Soția avea câinele cald special, care a fost excelent. Kid avea niște jetoane, care erau medii, dar încă amenda și super ieftine pentru cantitate.
Monsisul este un loc fenomenal. Cafea mare / alimente, oameni mari și o vibrație generală bună. Imprastie vestea; Raj se întoarce și conduce o navă strânsă cu câteva fețe noi, inclusiv noul Barista Juliette din Amsterdam. Ea simte cafea bună și are zâmbetul să se potrivească! Vino jos și chiar luați-mi preferatul, hotdogul chilian, nu veți regreta! Obțineți printre asta!
Cafea fantastică cu personal cu adevărat prietenos. A avut un prânz uimitor cu un grup de doamne, cu o mare varietate în meniu. Am avut niște sucuri proaspete reci, care erau perfecte pentru vreme. Mai ales vafele belgiene, Empanada și somonul afumat pe pâine cu avocado au fost remarcabile.
Ființele umane încântătoare conduc această cafenea fără pretenție, care este doar din centrul orașului Claremont. Mocha, servită într-o cană, a fost excelentă.