Recenzii - The Madison Kitchen

American, Sushi, Global

Rezumatul recenziilor

Scor Total
4.5 din 5
Excepţional | 2871 comentarii

Imagini încărcate de recenzenți

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Meniu

Ultimul update : 08.08.2017

3.8 ★ din 71 comentarii
ejaskolski-1
08.08.2017

Aperitivul pentru creveți a fost o dezamăgire. Pizza era umedă. Cartofii prajiti au fost excelente. Serviciul a fost minunat. Mâncarea nu era. Eu și soțul meu ne-am bucurat de happy hour și de brunch și am fost încântat să-mi aduc fiica aici la cină. A fost în regulă, dar a fost mult loc de îmbunătățit.

zivomir20
08.08.2017

Chiar s-a bucurat de toate! Foarte proaspăt, cu o savoare excelentă și un serviciu atent, cu siguranță ne vom întoarce!

Opentable
4.6 ★ din 868 comentarii
Int Restaurants
4.5 ★ din 1594 comentarii
Publicrestaurants
4.5 ★ din 318 comentarii

Restaurante bine cotate în apropiere de Chicago