Recenzii - Runa Japanese
Rezumatul recenziilor
A fost Jessie Abshire la Runa Japanese în:
Fiica mea și cu mine ne-am bucurat amândouă de sugestiile pe care ni le-a adus chelnerul nostru. Maki a fost foarte gustos și am plecat amândoi plini. Nu a fost foarte aglomerat pentru prânz, așa că am putut purta o conversație plăcută în timp ce mâncam Vezi toate recenziile.
Ce nu-i place lui Agustin Brekke la Runa Japanese:
Ambianța a fost decentă și personalul de serviciu a fost bun. În afară de asta, nimic altceva nu pot spune pozitiv despre acest loc. Mesele noastre erau calde, amestecate și unele dintre părți nu aveau niciun gust pentru ele. În timp ce au un bar și există cocktailuri dacă cereți ceva care nu este în meniu, probabil că nu îl veți obține. Și da, din păcate, chiar și băuturile pe care le-am comandat au avut un gust ori... Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 01.05.2022
Seara remarcabilă. Nick era un chelner atent, ne-a îngrijit fiecare nevoie. Seara minunata!
Am făcut rezervări pentru o cină aniversară. Chris al lui Ruth nu dezamăgește. Mâncarea a fost excelentă, serviciul a fost minunat și ambianța a fost frumoasă. Aceasta a fost o primă vizită în această locație pe LaCantera Parkway. Dezavantajul era că vehiculul meu era spart și stricat restul planurilor noastre de seară. Semnele au fost chestionate de cameră - nu neapărat adevărate. Clădirile sunt supravegheate. Desigur, nu de fapt vina lui Chris Ruth, dar așteptarea unei ore pentru a o raporta, deoarece locuim chiar în afara SA, a fost cu siguranță un negativ. Data viitoare - UBER sigur.