Recenzii - LondonHouse Chicago

Americana, Cocktail, Carne

Rezumatul recenziilor

Scor Total
3.9 din 5
Foarte bine | 1201 comentarii

Imagini încărcate de recenzenți

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Meniu

Ultimul update : 08.12.2020

2.7 ★ din 38 comentarii
milo-81
08.12.2020

Sâmbătă am avut un brunch foarte plăcut. Sangria a fost revigorantă și tacosul și enchilada au fost delicioase. Decorul era adecvat, iar personalul nu putea fi mai frumos.

emilia-293
15.12.2017

A fost teribil. Nu am comandat niciodată. Ospătar nu a venit niciodată. Chips-urile învechite. A trebuit să iasă. Era cald înăuntru și îndesat și mirositor. Înfricoșata.

cordie-5
22.02.2020

Mâncarea era doar ... proastă. Am avut chili relleno, un steak taco și un enchilada de pui și toți trei au rău. Margarita cu fructe de pasiune a fost fantastică. Și prietena mea a spus că celelalte două ori a mâncat acolo, a fost mult mai bine. Dar nu mă întorc. Cu excepția poate pentru o altă margarită cu fructe de pasiune….

Yelp
4.0 ★ din 6 comentarii
Opentable
4.1 ★ din 227 comentarii
Int Restaurants
4.1 ★ din 578 comentarii
Restaurantji
3.7 ★ din 352 comentarii

Restaurante bine cotate în apropiere de Chicago