Recenzii - LondonHouse Chicago
Rezumatul recenziilor
Scor Total
3.9 din 5 Foarte bine | 1201 comentarii
Imagini încărcate de recenzenți
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Meniu
Ultimul update : 08.12.2020
2.7 ★ din 38 comentarii
Sâmbătă am avut un brunch foarte plăcut. Sangria a fost revigorantă și tacosul și enchilada au fost delicioase. Decorul era adecvat, iar personalul nu putea fi mai frumos.
A fost teribil. Nu am comandat niciodată. Ospătar nu a venit niciodată. Chips-urile învechite. A trebuit să iasă. Era cald înăuntru și îndesat și mirositor. Înfricoșata.
Mâncarea era doar ... proastă. Am avut chili relleno, un steak taco și un enchilada de pui și toți trei au rău. Margarita cu fructe de pasiune a fost fantastică. Și prietena mea a spus că celelalte două ori a mâncat acolo, a fost mult mai bine. Dar nu mă întorc. Cu excepția poate pentru o altă margarită cu fructe de pasiune….
Yelp
4.0 ★ din 6 comentarii
Opentable
4.1 ★ din 227 comentarii
Int Restaurants
4.1 ★ din 578 comentarii
Restaurantji
3.7 ★ din 352 comentarii



