Recenzii - Wyoming's Rib and Chop House
Rezumatul recenziilor
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 27.11.2020
Eu și soțul nostru iubim Rib and Chop! Am avut prima întâlnire acolo, așa că a fost o alegere ușoară pentru o lună în care am fost căsătoriți
Foarte frumos. Protocoale de distanțare socială și curățare în vigoare. Familie prietenoasa. Mâncăruri bune de paste, am avut ambele oferte de fructe de mare, creveți de creveți și raci. Serviciu atent și prompt. Locație convenabilă în Cheyenne. Recomandați
Ne-am oprit în Cheyenne trecând și am luat cina aici sărbătorind ziua mea de naștere. Sunt cunoscute pentru fripturi și cotlete, așa că am avut fileul și a fost perfect gătit. Barmanul mi-a făcut un Huckleberry Martini offmenu care era FABULOS! Aveau o felicitare de ziua de naștere care mă aștepta la masa noastră și GM a venit să-mi ureze bine. Serverul nostru Shawnee nu ar fi putut fi mai bun. Desertul de ziua de naștere care a fost gratuit a fost absolut minunat. Pacat ca nu locuim in Cheyenne pentru ca daca am face-o am face o oprire regulata