Recenzii - Twin Peaks Arapahoe
Rezumatul recenziilor
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 06.02.2021
Chiar dacă vizita a avut loc în timpul câtorva evenimente populare, săptămâna tematică și turneul de baschet universitar, restaurantul nu a fost prea aglomerat. Nu sunt sigur de ce bucătăria a fost atât de susținută cu comenzi, cu excepția cazului în care chelnerița noastră foarte nepoliticoasă și neatentă a folosit acest lucru doar ca o scuză pentru motivul pentru care a durat atât de mult până când a sosit mâncarea noastră, pentru ca băuturile noastre să fie reumplute, fără veselă adusă la mesele noastre și o comandă incompletă, în ciuda cererii articolelor lipsă de trei ori
Am fost la Twin Peaks de multe ori. Obișnuiam să locuiesc în Austin și frecventam atât locațiile nordice, cât și cele sudice. Așa că am fost destul de fericit că am găsit o locație Twin Peaks când am fost transferat la Denver. Am fost în locația Arapahoe, probabil, de câteva ori. De obicei, stau la bar și cu excepția unui barman pe care nu i-am prins numele, restul au fost neobservanți și nu prea prietenoși. Am stat de multe ori cu un pahar gol și am urmărit barmanii trecând fără să verifice sau să întrebe dacă aș vrea altul, sau sunt într-un colț al barului uitându-se și jucându-se cu telefoanele lor. Am dat ratingul mediu pe baza experienței pe care am avut-o în alte locații. Acesta ar putea folosi un pic mai mult serviciul pentru clienți