Recenzii - Fred's
Rezumatul recenziilor
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 05.06.2021
Busteni foarte lungi între cursuri de serviciu și au servit creveți care au făcut singurii doi oameni care au mâncat atât bolnavi. De asemenea, ei au o resturi vizibile în sus pe clădire de pe partea din față. Cu toate acestea, cred că este o locație frumoasă, dar aveți grijă ce comandați și lăsați-i să știe la început că doriți să aducă cursurile RapidFire
Ambianța a fost bine, dar alimentele în general era "bine". A fost un pas deasupra alimentelor hoteliale
Fred a fost ... Bine. Atmosfera este foarte drăguță dacă stai afară. Alimentele sunt mediocre în cel mai bun caz. Același cu serviciul. Multe alte restaurante din oraș sunt mai bune pentru același preț
Muzica era casa pe care mi-a plăcut și am stat afară. Personalul a fost politicos și atent. Alimentele au fost dezamăgitoare. Tartarul de ton a fost făcut din friptura de ton și nu de la sashimi și a fost foarte chewy. Coriandrul era în aproape toate fyi. Mixologia a fost interesantă cu gustoasă. Toate în tot ceea ce nu aș recomanda sau nu mai merge din nou