Recenzii - Fred's

Fructe De Mare, Bar-lounge, Plin

Rezumatul recenziilor

Scor Total
4.5 din 5
Excepţional | 1820 comentarii

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Meniu

Ultimul update : 05.06.2021

3.8 ★ din 78 comentarii
cherechi-onose
12.05.2021

Marele Ribeye! Serviciu un pic prea lent pentru mine

martel-theodore
12.05.2021

Busteni foarte lungi între cursuri de serviciu și au servit creveți care au făcut singurii doi oameni care au mâncat atât bolnavi. De asemenea, ei au o resturi vizibile în sus pe clădire de pe partea din față. Cu toate acestea, cred că este o locație frumoasă, dar aveți grijă ce comandați și lăsați-i să știe la început că doriți să aducă cursurile RapidFire

cherechi-onose
12.05.2021

Ambianța a fost bine, dar alimentele în general era "bine". A fost un pas deasupra alimentelor hoteliale

amelie-lacroix-store
05.06.2021

Fred a fost ... Bine. Atmosfera este foarte drăguță dacă stai afară. Alimentele sunt mediocre în cel mai bun caz. Același cu serviciul. Multe alte restaurante din oraș sunt mai bune pentru același preț

amelie-lacroix-store
05.06.2021

Muzica era casa pe care mi-a plăcut și am stat afară. Personalul a fost politicos și atent. Alimentele au fost dezamăgitoare. Tartarul de ton a fost făcut din friptura de ton și nu de la sashimi și a fost foarte chewy. Coriandrul era în aproape toate fyi. Mixologia a fost interesantă cu gustoasă. Toate în tot ceea ce nu aș recomanda sau nu mai merge din nou

Opentable
4.6 ★ din 1742 comentarii

Restaurante bine cotate în apropiere de Cancún