Recenzii - Restaurant & Pub Amada
Rezumatul recenziilor
Restaurantul din centrul orașului, situat într-o frumoasă vilă veche, oferă o varietate generoasă de preparate, cu porții mari și gustoase, inclusiv coaste speciale și penne siciliene al forno. Cu toate acestea, experiența celor care l-au vizitat este adesea umbrită de servicii nesatisfăcătoare, ample plângeri referindu-se la personalul nepoliticos și la problemele cu curățenia. Deși atmosfera poate fi atrăgătoare, zgomotul și neatenția din partea angajaților lasă o impresie proastă, ceea ce face ca restaurantul să nu fie întotdeauna recomandat, în ciuda gustului delicios al mâncării.
A fost Anonym la Restaurant & Pub Amada în:
Foarte ok să nu lași clientul să aștepte mai mult decât e necesar. Muzica bună, aer curat, terasă, personal amabil. Totul ok. Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5 Vezi toate recenziile.
Ce nu-i place lui Anonym la Restaurant & Pub Amada:
Personal extrem de nepoliticos și neplăcut. Am comandat 4 feluri de mâncare, menționate în meniu, iar după o oră în care nu am primit mâncarea noastră, când am întrebat ce s-a întâmplat, ne-au spus că nu a fost comandată. Pe tot parcursul timpului, au fost doar nepoliticoși și neplăcuți. Mâncarea: 1 Servirea: 1 Atmosfera: 1 Vezi toate recenziile.
Imagini încărcate de recenzenți
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 05.09.2023
Personal extrem de nepoliticos și neplăcut. Am comandat 4 feluri de mâncare, menționate în meniu, iar după o oră în care nu am primit mâncarea noastră, când am întrebat ce s-a întâmplat, ne-au spus că nu a fost comandată. Pe tot parcursul timpului, au fost doar nepoliticoși și neplăcuți. Mâncarea: 1 Servirea: 1 Atmosfera: 1
Foarte ok să nu lași clientul să aștepte mai mult decât e necesar. Muzica bună, aer curat, terasă, personal amabil. Totul ok. Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5

