Recenzii - Popas Km 17
Rezumatul recenziilor
A fost Anonym la Popas Km 17 în:
Mâncare foarte bună, ca la mama acasă. Servire rapidă, iar doamnele de acolo sunt foarte primitoare și călduroase. Este a treia oară când venim aici pentru a servi masa. Mâncare: 5 Serviciu: 5 Atmosferă: 5 Vezi toate recenziile.
Imagini încărcate de recenzenți
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 19.01.2025
Printre preparatele recomandate se numără: Ciorba de fasole acrită cu oțet, ciorba de burtă, cartofii prăjiți cu cârnați la gârniță, chiflele cu smântână și ardei iute, piureul și ficăței de pui. În ceea ce privește parcarea, există foarte multe locuri disponibile, iar parcarea este gratuită.
Mâncare foarte bună, ca la mama acasă. Servire rapidă, iar doamnele de acolo sunt foarte primitoare și călduroase. Este a treia oară când venim aici pentru a servi masa. Mâncare: 5 Serviciu: 5 Atmosferă: 5



